Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

State of Decay 2 Juggernaut Edition

Data edycji: 23-05-2022, 13:01
Powód: + update 29 - 29.2 (16.05.2022)

State of Decay 2 Juggernaut Edition
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  22 maj 2018
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, zombie, postapokalipsa, sandbox, survival, elementy strategiczne, multiplayer, kooperacja, crafting, Xbox Play Anywhere
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish (Mexico), Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  14.90GB

State of Decay 2 na XONE i PC to oficjalny sequel udanej gry o zombie-apokalipsie autorstwa Undead Labs. Podobnie jak poprzednik, tytuł ten jest produkcją survivalową z elementami RPG, osadzoną w otwartym świecie. Głównym zadaniem graczy jest przetrwanie, co wymaga od nich zbierania surowców, powiększania grupy, budowania schronienia i bronienia go przed atakami nieumarłych. State of Decay 2 wprowadza tryb multiplayer, w którym przetrwanie zależy od współpracy z innymi uczestnikami zabawy.

Fabuła

State of Decay 2 przenosi nas do świata po apokalipsie zombie. Na pozostałościach po zniszczonej cywilizacji nieliczni ocalali walczą o przetrwanie każdego dnia, jednocześnie desperacko poszukując bezpiecznego schronienia, które ochroni ich przed hordami nieumarłych. Akcja gry rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych - miasta, które kiedyś tętniły życiem, teraz są pełne wiecznie głodnych żywych trupów.

Mechanika

State of Decay 2 na XONE i PC to trzecioosobowa gra akcji, w której mamy okazję pokierować grupą ocalałych. Zamiast jednego głównego protagonisty, produkcja oferuje kilkunastu bohaterów z własnymi biografiami, umiejętnościami i cechami, pomiędzy którymi możemy się dowolnie przełączać. Wspólnie budują i rozwijają własną kryjówkę oraz gromadzą zasoby niezbędne do przetrwania. W State of Decay 2 zastosowano system rozwoju postaci podobny do tego z serii The Elder Scrolls - umiejętności opanowujemy poprzez wykonywanie odpowiednich czynności. Z czasem w grupie tworzą się różne relacje - przyjazne lub wrogie - a najbardziej wpływowe jednostki mogą stać się przywódcami społeczeństwa. W przypadku śmierci postaci, odchodzą one na zawsze.

Najbardziej podstawową czynnością w State of Decay 2 jest przeszukiwanie pobliskich budynków w poszukiwaniu surowców. Zazwyczaj wymaga to od nas zakradnięcia się do środka i cichej eliminacji grasujących tam nieumarłych. Do walki z nimi możemy używać różnego rodzaju broni do walki wręcz (najczęściej improwizowanej) oraz broni palnej, choć otwarta walka to ostateczność, gdyż zwraca uwagę zombie. Zabawę urozmaicają misje fabularne i dodatkowe, a także zróżnicowane wydarzenia losowe.

Tryby gry

Podstawowymi wariantami rozgrywki w State of Decay 2 na XONE i PC są kampanie fabularne oraz nieskończony tryb przetrwania. Oprócz zabawy w pojedynkę, tytuł pozwala nam na kooperację w cztery osoby, z których każda zarządza własną grupą ocalałych.

Aspekt techniczny

State of Decay 2 na XONE i PC oferuje wyraźnie ładniejszą grafikę niż poprzednik, choć styl wizualny jest podobny. W grze widzimy typowe amerykańskie krajobrazy, pełne rozległych pól i odległych miasteczek.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

State of Decay 2 Juggernaut Edition (2018), 14.90GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 22.02.2022 (Update 29).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


State of Decay 2 Juggernaut Edition Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 29 - 29.2 (16.05.2022) & crack (by Codex), 109MBAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Homecoming, Plague Territory, Daybreak Pack, Independence Pack, Survival, Preppers, SHTF, Survivors, Doomsday, Anime Football Team Vehicle.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-2500 2.7 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.