Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Mothergunship

Data edycji: 20-12-2021, 14:23
Powód: Updated till 08.12.2021

Mothergunship
 • 40
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 lipiec 2018
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, roguelike, FPS, indie, crafting, strzelanki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

Mothergunship to mieszanka strzelanki typu bullet hell, bardziej klasycznych zręcznościowych tytułów FPS oraz gier typu roguelike. Została ona opracowana przez Terrible Posture Games pod kierownictwem Joe Mirabella, który wcześniej pracował nad bardzo podobnym tytułem - Tower of Guns.

Fabuła

Ziemia została zaatakowana przez cybernetycznego, żywiącego się danymi kosmitę, który zamienił wszystkich jej mieszkańców w głowy w słojach przymocowanych do robotycznych ciał. Wiele lat po wojnie, mały ruch oporu próbuje odzyskać Błękitną Planetę. Aby pozbyć się mechanicznych okupantów, jego członkowie muszą uderzyć w samo serce floty wroga - tytułowy gigantyczny statek Mothership. Jednak samobójcza misja wymaga od nich przedostania się przez otaczające go jednostki obronne, z których każda jest trudniejsza do zlikwidowania od poprzedniej.

Mechanika gry

Podobnie jak poprzednia gra studia, Mothergunship łączy w sobie cechy szybkich strzelanek takich jak Doom czy Quake z unikaniem rojów pocisków, rakiet i laserów rodem z tytułów typu bullet hell. Całość uzupełniona jest elementami roguelike, z losowo generowanymi poziomami o rosnącym stopniu trudności.

Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru naszej postaci, a raczej jej zakonserwowanej głowy z robotycznym ciałem. Możemy grać postaciami ludzkimi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać psiego żołnierza lub... żabę na drzewie. Każdy stwór cechuje się innym zachowaniem i umiejętnościami.

Po krótkim wprowadzeniu zostajemy wysłani na pierwszy statek i od razu rzucamy się w wir walki, starając się utrzymać przy życiu w obliczu niezliczonych ilości pocisków, jednocześnie pozbawiając życia wielu przeciwników. Każde kolejne pomieszczenie to małe wyzwanie, a pokonani wrogowie upuszczają walutę, którą można wykorzystać w rzadkich sklepach, surowce do ulepszania broni, apteczki, amunicję i inne przydatne drobiazgi. Każdy pokład składa się z kilku pomieszczeń zakończonych walką z olbrzymim bossem. Jeśli go pokonamy, zostaniemy przeniesieni na kolejny statek, jeśli jednak poniesiemy porażkę, musimy zaczynać wszystko od nowa, choć zachowujemy część ulepszeń.

Jeśli standardowy karabin to za mało, nie ma się co martwić. Twórcy udostępnili nam jeden z najbardziej modularnych systemów customizacji broni w historii. Dodawanie odpowiednich luf, magazynków, efektów specjalnych i innych części może zaowocować bardzo nietypowymi narzędziami zniszczenia, takimi jak naprowadzająca dziesięciolufowa wyrzutnia rakiet, strzelba napędzana błyskawicami czy laserowy karabin maszynowy odbijający promienie i pociski od ścian. Jedynym minusem jest to, że wszystkie zakończenia strzelanin muszą zmierzyć się z wrogiem.

Tryby gry

Podczas gdy gra skupia się na samodzielnym podbijaniu statków, Mothergunship oferuje również tryb kooperacji online. Gracze mogą wspólnie obliterować hordy robotów, choć muszą być świadomi kilku unikalnych niespodzianek przygotowanych dla nich. Oprócz tego dostępne są również cele społecznościowe, które staramy się osiągnąć wspólnie z innymi graczami.

Aspekty techniczne

Mothergunship bazuje na silniku Unreal Engine, a deweloper otrzymał nawet specjalny grant od Epic Games na jego rozbudowę. Dzięki temu gra wyróżnia się realistycznym, a zarazem fantastycznym odtworzeniem statków przemysłowych używanych przez kosmitów. To samo tyczy się osobliwego designu gigantycznych bossów, zalewających graczy feerią barw i rozmaitych efektów specjalnych.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Mothergunship (2018), 4.90GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 08.12.2021. 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Mothergunship Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4430K 3.0 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960 / Radeon R7 370
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.