Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Quest Hunter

Quest Hunter
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 Marzec 2019
 • Gatunek gry:
  RPG, akcji, przygodowe
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Russian, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Quest Hunter to gra RPG akcji w rzucie izometrycznym. Produkcja zainspirowana jest tak kultowymi pozycjami, jak na przykład Diablo czy Baldur's Gate. Gracz trafia do tajemniczego świata, w którym musi rozwiązywać różne zagadki i pokonać podstępnych przeciwników. Ważnym elementem zabawy jest także rozwój postaci.  

Fabuła


Akcja gry Quest Hunter rozgrywa się w tajemniczym Mrocznym Świecie. Kraina ta rządzi się swoimi własnymi prawami, których odkrycie to istotny aspekt całej zabawy. Najcenniejszym skarbem jest tutaj ogień, a najwierniejszym przyjacielem łopata, która służy do wykopywania różnych skarbów. Historia opowiada o przygodach pilota statku powietrznego, który rozbił się na ziemi w tajemniczych okolicznościach. Wybory gracza mają istotny wpływ na przebieg całej fabuły. Podczas zabawy trzeba zapobiegać złym planom złoczyńców, znaleźć miłość oraz odmienić losy Mrocznego Świata.

Rozgrywka


Śledzenie wątku fabularnego gry jest nierozerwalnie związane z realizacją różnych zagadek i zadań. Jeżeli lubisz różne gry darmowe, pobierz Quest Hunter i podejmij się każdego wyzwania. Na gracza czekają też fascynujące walki z potworami i ludźmi. Każdy typ wroga wymaga opracowania specjalnej taktyki walki. Na przykład potwory wolą trzymać się ciemności i boją się ognia, dlatego pochodni trzeba używać dość często. Ulepszenie postaci i rozwój umiejętności to również integralna  część rozgrywki. Ważnym elementem zabawy jest ponadto zarządzanie sprzętem, bronią i zbroją.
 

Mechanika


Istotnym aspektem mechaniki rozgrywki jest fakt, że główny bohater może zachować bezpieczeństwo jedynie przy świetle pochodni. Podczas gry w Quest Hunter, gracz musi zdobywać kolejne poziomy i wyposażenie. Zabawa opiera się też na poznawaniu Mrocznego Świata i pozyskiwaniu zespołu przyjaciół oraz pomocników. W świecie gry można również znaleźć miejsce na wybudowanie własnego obozu, który należy uważnie chronić. W krainie poukrywane są różne skarby i tajemnice.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Quest Hunter (2019), 0.28GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.0.9 (06.06.2019).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Quest Hunter Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: 1.4GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Microsoft Windows XP SP2

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.