Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Apsulov End of Gods Deluxe Edition

Data edycji: 2-10-2020, 11:28
Powód: Updated to version 1.1.7 (09.01.2020)

Apsulov End of Gods Deluxe Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 sierpień 2019
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, Horror, FPP
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Swedish, Turkish, Korean, Chinese Simplified
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Pobierz Apsulov End of Gods jest to gra z elementami horroru. Z tego też powodu nie powinni w nią grac najmłodsi, ale tylko osoby pełnoletnie - a przynajmniej takie, które ukończyły już 16 rok życia. Cała akcja gry dzieje się we wnętrzu ziemi. Postać, którą gramy wyruszyła w podróż w poszukiwanie litości bogów. Odkrycie przez naszych bohaterów nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego. Niestety tak się nie stało i muszą teraz cofnąć to co zrobili. Bogowie się zezłościli i dali im w odwecie niedolę, jak i zamęt. Teraz muszą nasi bohaterowie zrobić wszystko, żeby przywrócić do świata jego stan poprzedni.

Akcja gry Apsulov End of Gods darmowe gry


Akcja gry oczywiście rozgrywa się we wnętrzu kuli ziemskiej, gdzie znajdują się wściekli bogowie - panuje tam wielki chaos, ale gracz bardzo łatwo może się w nim odnaleźć. Gra zaczyna się od sceny, w której budzimy się w świątyni betonu oraz stali i musimy zbadać wszystkie światy dostępne w grze Apsulov End of Gods. Mamy tu do odkrycia niezwykle dużo sekretów mitologii, jak i artefaktów z każdej z dziewięciu dostępnych tu krain.

Gra Apsulov End of Gods Deluxe Edition - download


Wielkim plusem jest to, że gra posiada polską wersję językową. Kolejna rzecz do której przyłożyli się twórcy gry to bardzo dobrze zrobiona oprawa graficzna. Jeżeli chodzi o muzykę - ta jest idealnie dobrana, żeby stworzyć mroczny klimat grozy. Fabuła jest zaskakująca i pozwala nam na puszczenie wodzy fantazji. Możemy zobaczyć tam naprawdę bardzo dużo odniesień do mitologii nordyckiej. Jeśli natomiast chodzi o minusy tej gry - animacje nie są niestety na najwyższym poziomie i nie da się tego niestety ukryć - szczególnie gdy walczymy ze swoimi wrogami.

Niektóre elementy, które w zamyśle twórców miały być elementami grozy - wcale nie straszą gracza, a wręcz przeciwnie. Takie animacje raczej śmieszą, później trudno jest graczowi z powrotem skupić się na rozgrywce i potraktowaniu jej serio. Ogólnie gra jest dobra praktycznie dla każdego.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Apsulov End of Gods Deluxe Edition (2019), 2.97GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.1.7 (09.01.2020).

Included bonus content: Soundtrack (mp3), Artbook.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Apsulov End of Gods Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel core i3
Karta graficzna: GTX760
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7, 8, 8.1, 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.