= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Data edycji: 11-03-2020, 10:59
Powód: Updated till 27.11.2019

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  30 sierpień 2019
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, TPP, horror
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Arabic, Russian, Japanese, Korean, Traditional Chinese, Standard Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian
 • Crack:
  Codex, Hoodlum
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan Download to prawdziwa gratka dla miłośników filmowych gier przygodowych. Na specjalną uwagę zasługuje nieprzeciętna oprawa graficzna, która stanowi prawdziwą kropkę nad i. Twórcy zadbali o to, aby produkcja była maksymalnie realistyczna. Pozytywnie wpływa to na emocje podczas rozgrywki. Dodam także, że to wyłącznie od nas zależy, jak potoczy się rozgrywka. Możliwości jest wiele.

Nieliniowa akcja


Masz ochotę na grę w klimacie horroru? Pobierz The Dark Pictures: Man of Medan Download i zmierz się z upiornym statkiem. Akcja rozpoczyna się w momencie odnalezienia tajemniczego wraku z czasów drugiej wojny światowej. Skrywa on mroczną historię, którą należy odkryć. Trzeba dodać, że wraz z rozwojem rozgrywki można lepiej poznać fabułę. Wszystkich faktów nie poznamy na starcie.

Wspomnę jeszcze, że opisywana produkcja jest niezależna, a wiec nie ma tutaj powiązań z innymi odsłonami serii. Rozgrywka ma charakter nieliniowy. Właśnie dlatego za każdym razem może ona wyglądać inaczej, a także posiadać własne zakończenie. Stanowi to niewątpliwą zaletę. Darmowe gry można odkryć na wiele sposobów, co gwarantuje wiele godzin zabawy.

Grupa czterech Amerykanów odkrywa wrak zatopionego samolotu. Najprawdopodobniej pochodzi on z czasów drugiej wojny światowej. Praca nurków nie przebiega jednak zgodnie z planem. Wszystko wskazuje na to, że wyłoniony wrak jest nawiedzony. Nagle zaczynają dziać się rzeczy, których nie można racjonalnie wytłumaczyć.

Walka z siłami natury


Nadchodzący sztorm stanowi spore zagrożenie. Walka z siłami natury to spore wyzwanie. Kolejnym niepokojącym zjawiskiem jest nadciągający statek, który najprawdopodobniej nie ma dobrych zamiarów. Trzeba jednak przypomnieć, że zagrożenia pojawiają się różnych momentach. Nie można więc przewidzieć, kiedy dokładnie się one pojawią.

Twórcy zadbali o zagadki logiczne oraz zręcznościowe. Stanowią one znakomity przerywnik. Produkcja wymaga również podejmowania decyzji, które mają bezpośredni wpływ na akcję.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (2019), 22.55GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or Hoodlum). 

Updated till 27.11.2019.

Installation time with 4 threads CPU and SSD - 5 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Download rapidu.net

crack The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ściągnij grętorrent The Dark Pictures Anthology: Man of Medan pobierz za darmopełna wersja The Dark Pictures Anthology: Man of Medan do pobraniaelamigos The Dark Pictures Anthology: Man of Medan download
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 80 GB HDD
System: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Grafika: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 80 GB HDD
System: Windows 10 64-bit
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.