Little Misfortune

Little Misfortune
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 wrzesień 2019
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, point-and-click, 2D, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Gra Little Misfortune download jest to typowa gra przygodowa, którą wiele osób już pokochało od pierwszych minut spędzonych przy tej grze. Nic dziwnego, ponieważ jest po pierwsze bardzo rozbudowana, a po drugie bardzo zaskakuje. W grze Little Misfortune akcja rozgrywa się w świecie wymyślonym przez małą dziewczynkę. Ma ona 8 lat i bardzo chce odnaleźć wieczne szczęście jako prezent dla swojej ukochanej mamy.

Fabuła gry

Gra Little Misfortune ma bardzo ciekawą fabułę, która naprawdę potrafi wciągnąć każdego gracza. Cieszy się ona bardzo dużym powodzeniem, natomiast oceny graczy są różne. Myślę, że wiąże się to z tym, że z roku na rok wychodzi coraz więcej gier lepszych i lepszych, przez co gracze z każdym rokiem wymagają czegoś więcej.

W grze Little Misfortune nie znajdziemy ani grafiki ani muzyki na wysokim poziomie, ale będziemy mogli spędzić naprawdę wiele godzin przy super rozgrywce. Nie będziemy się z pewnością nudzić. Widać, że twórcy tej gry przyłożyli się bardzo do stworzenia tego typu gry przygodowej. Jeżeli chodzi o rozgrywkę, jest to naprawdę śmieszna gra przygodowa.

Moja ocena

Little Misfortune zasługuje na duże uznanie ze strony graczy. Główna bohaterka Misfortune ma przedziwne perypetie, bardzo trudno jest coś takiego wymyślić. Aby podarować swojej mamie szczęście, mała dziewczynka jest zdolna nawet do popełnienia przestępstwa.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Little Misfortune (2019), 1.69GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Little Misfortune Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Bez rejestracji możesz pobierać z RocketShare.com Download rocketshare.com

crack Little Misfortune ściągnij grętorrent Little Misfortune pobierz za darmopełna wersja Little Misfortune do pobraniaelamigos Little Misfortune download
Minimalne:
Procesor: Intel Core i5-6300U 2.5 GHz
Grafika: Intel HD 520
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 7 GB HDD
System: Windows 7
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.