Unity of Command II

Data edycji: 23-05-2023, 10:21
Powód: Updated till 17.05.2023

Unity of Command II
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  12 listopad 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, II wojna światowa, turowe, wojenne, multiplayer, na 2 osoby, strategiczne wojenne, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, German, Russian, Simplified Chinese
 • Crack:
  Codex, Rune
 • Rozmiar gry:
  1.48GB

Unity of Command II to turowa gra strategiczna, w której przenosimy się do czasów drugiej wojny światowej. Z pewnością przypadnie ona do gustu tym, którzy cenią sobie produkcje wymagające strategicznego myślenia. W tym przypadku stajemy na czele wojsk Aliantów. Możemy odwrócić bieg historii - wszystko zależy od tego, jak przebiegną toczone przez nas bitwy i starcia.


Walka na froncie zachodnim

Masz ochotę przenieść się na front zachodni, gdzie toczy się wojna? Pobierz gre Unity of Command II Download i spróbuj swoich sił, jako przywódca. Osiągnięcie zamierzonych celów nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. To od nas zależy, w jakich operacjach weźmiemy udział. Możemy szukać sprzymierzeńców, którzy ułatwią nam osiągnięcie upragnionego zwycięstwa.


Gry darmowe w trybie turowym zapewniają wiele niezapomnianych emocji. W tym przypadku mamy do czynienia z widokiem izometrycznym. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że mapa cechuje się wysoką przejrzystością. Nieco inaczej było w pierwszej części.


Rozbudowa głównej kwatery

Prawdziwą nowością jest możliwość rozbudowy kwatery głównej. Warto wspomnieć, że możemy również wysyłać zaopatrzenie awaryjne. Trzeba pamiętać, że linie zaopatrzeniowe stanowią tutaj podstawę. Jeśli nie zadbamy o wyposażenie naszych wojsk, to odniesiemy porażkę. Właśnie dlatego każde posunięcie powinno zostać zaplanowane.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Unity of Command II (2019), 1.48GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/Rune). 

Updated till 17.05.2023.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Unity of Command II Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Don 42, Desert Fox, Desert Rats, Stalingrad, Moscow 41, Barbarossa, Blitzkrieg.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.

Najlepsze gry strategiczne: ranking gier strategicznych, które warto znać

Szukasz najlepszych gier strategicznych, które pozwolą Ci wcielić się w rolę dowódcy, przywódcy czy zarządcy? Ranking gier strategicznych, który przygotowaliśmy dla Ciebie, zawiera tytuły, które warto znać. To propozycje dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać i kierować oraz chcą się zmierzyć z wymagającymi przeciwnikami.

Najlepsze gry strategiczne: They Are Billions

Nie lada wyzwanie czeka na graczy w grze strategicznej They Are Billions. Twoim zadaniem jest zbudować potężną kolonię w świecie pełnym hord zombie. Rzecz jasna, przyjdzie ci bronić swojej fortceczki przed wyniszczającymi atakami nieumarłych. Rozwój infrastruktury i armii to klucz do sukcesu w tej fascynującej strategii - cały czas zdobywaj i wykorzystuj zasoby, by wyprzedzić swoich przeciwników.

Tower Defense: klasyka gier strategicznych

Tower Defense to rodzaj gier strategicznych, który rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. W tej kategorii znajdziemy wiele świetnych tytułów, np. Bloons TD, Clash Royale czy Plants vs. Zombies. Twój cel polega na zbudowaniu nie do przejścia linii obrony przy pomocy wieżyczek blokujących drogę przeciwnikom. Taktyczne myślenie i ciągłe ulepszanie swojej obrony to klucz do wygranej bitwy!

Planet Zoo: strategiczne zarządzanie ogrodem zoologicznym

Jednym z bardziej oryginalnych tytułów wśród najlepszych gier strategicznych jest Planet Zoo. W tej grze to Ty jesteś zarządcą ogrodu zoologicznego, a twoim zadaniem będzie rozbudowa parku oraz dbanie o jego mieszkańców - zwierzęta. Starannie planuj rozwój infrastruktury, przyjrzyj się potrzebom zwierząt i pomyśl o wpływie pory roku na życie w zoo. Planet Zoo to świetne połączenie strategii, zarządzania i edukacji ekologicznej.

Cywilizacja: klasyk strategicznego zarządzania

Seria gier strategicznych Cywilizacja zawładnęła sercami graczy na całym świecie. Wymiatając wcielenie, od starożytnej cywilizacji do nowoczesnych technologii, gracz będzie musiał radzić sobie z rozbudową miast, dyplomacją, nauką czy deklaracją wojen. Rzecz jasna, nie tylko twoja cywilizacja ma ambicje, a inni gracze będą dążyć do globalnej dominacji. Cały czas rozwijaj swoje szare komórki, aby być krokiem przed przeciwnikami i zapewnić zwycięstwo swojej nacji!

Podsumowanie

Najlepsze gry strategiczne to świetna propozycja dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać zasobami i pragną zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Bez względu na to, czy wybierzesz jeden z tytułów z naszego rankingu gier strategicznych czy inną fantastyczną grę, życzymy Ci udanej zabawy i doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności strategicznego myślenia!