Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Automation Empire

Data edycji: 26-04-2022, 11:37
Powód: Updated till 08.11.2020

Automation Empire
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 listopad 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, indie, budowa miasta, elementy symulacyjne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Simplified Chinese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  1.00GB

Automation Empire dostępne jest wyłącznie na PC i przypomina wydaną w 2016 roku grę Factorio. Gra pozwala nam zbudować sieć systemów mechanicznych, kopalń i farm, a kluczowym elementem rozgrywki jest ciągłe utrzymywanie wysokiej produktywności. Dla jej autorów ze studia Dog Hoggler jest to trzecia odsłona po Microgons i Beast Battle Simulator.

Mechanika

Nasz kompleks budujemy na jednej z planet, które wybieramy rozpoczynając nową rozgrywkę. Podzielone są one na siedem różnych biomów, z których każdy ma inny charakter i unikalny element wpływający na rozgrywkę. Dla przykładu lodowa planeta umożliwia nam budowanie baz na lodowych krze, a na pustyni nie ograniczają nas żadne przeszkody terenowe. Aby zmaksymalizować nasze dochody, musimy optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i w odpowiedni sposób podejść do projektowania naszej fabryki.

Aby czerpać zyski z wydobycia surowców naturalnych, musimy zadbać o odpowiednią infrastrukturę, w tym drogi, samochody i drony transportowe, elektrownie, kopalnie i magazyny. Należy pamiętać, że każdy nowy obiekt zwiększa koszty utrzymania całego kompleksu. Co miesiąc musimy płacić rachunki za prąd i podatki, dlatego przed zleceniem jakiejkolwiek budowy warto zastanowić się, czy stosunek kosztów utrzymania do dochodów generowanych przez obiekt będzie korzystny. Możemy również poprawiać właściwości naszych budynków i pojazdów, przyspieszając czas ich działania lub zwiększając ilość wydobywanych i transportowanych zasobów. Zbierane minerały możemy przetwarzać na bardziej wartościowe produkty za pomocą zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Aby przyspieszyć wszystkie procesy, musimy inwestować w nowe technologie, których rozwój pozwala na odkrywanie nowych właściwości poszczególnych rud. Warto zaznaczyć, że gra nie oferuje opcji przyspieszenia tempa rozgrywki, więc wszystko musimy obserwować w czasie rzeczywistym.

Aspekty techniczne

Ze względu na niski budżet i strategiczny charakter, oprawa wizualna Automation Empire w dniu premiery nie była najwyższej klasy. Całą rozgrywkę obserwujemy z kamery umieszczonej nad naszym kompleksem, którą możemy w dowolny sposób przemieszczać w ramach dostępnego obszaru.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Automation Empire (2019), 1.00GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 08.11.2020.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Automation Empire Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Duo 3.2 Ghz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Quad Core 3.2 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.