Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

MechWarrior 5 Mercenaries

Data edycji: 24-09-2021, 11:32
Powód: Updated to version 1.1.303 (23.09.2021)

MechWarrior 5 Mercenaries
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  10 grudnia 2019
 • Gatunek gry:
  Symulacje, FPP, TPP, science fiction, mechy i roboty, elementy strategiczne, kooperacja, BattleTech (uniwersum), Epic Store exclusive
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

MechWarrior 5: Mercenaries na PC to symulator science fiction pozwalający graczom pilotować potężne mechy. Gra została stworzona przez Piranha Games (znane również z MechWarrior Online) i oferuje jedynie tryb dla jednego gracza.

Fabuła

Akcja gry toczy się w uniwersum Battletech i przenosi graczy do roku 3015, do odległych regionów galaktyki, które zostały skolonizowane przez ludzi i znane są jako Inner Sphere. Zanim na tym terenie rządziła Galaxy League, wewnętrzne kłótnie doprowadziły do jej rozwiązania i powstania pięciu zwaśnionych frakcji rządzonych przez tak zwane Wielkie Domy. Członkowie tych Domów spędzili setki lat na nieustannych wojnach toczonych przeciwko sobie o kontrolę nad planetami i zasobami.

Gracze dołączają do konfliktu podczas tak zwanej Trzeciej Wojny Sukcesyjnej, która trwa już ponad 150 lat i nic nie wskazuje na to, by miała się szybko zakończyć. Gracz wciela się w rolę młodego najemnika, który dopiero rozpoczyna swoją karierę jako pilot mecha. Kampania fabularna rozgrywa się na przestrzeni 35 lat, dzięki czemu gracz może rozwinąć swoją działalność od pojedynczej i małej jednostki do potężnej korporacji najemniczej.

Mechanika

Wydana na PC gra MechWarrior 5: Mercenaries kontynuuje tradycje zapoczątkowane przez poprzednie odsłony. Gracze mają okazję zanurzyć się w świecie znacznie różniącym się od rzeczywistego i nauczyć się skomplikowanego sterowania mechami, co z kolei przypomina inne gry symulacyjne dostępne na rynku. Wszystkie maszyny są powolne, ale wytrzymałe i dobrze uzbrojone, dzięki czemu gracze mogą poczuć się, jakby pilotowali chodzącą fortecę.

W MechWarrior 5: Mercenaries na PC gracz wciela się w rolę najemnika, którego jedyną motywacją jest generowanie zysków - dlatego też podczas rozgrywania kampanii fabularnej można dowolnie wybierać misje zlecane przez wszystkie frakcje biorące udział w konflikcie. Zarobione pieniądze gracze mogą przeznaczać na naprawę swoich mechów, ulepszanie podzespołów i uzbrojenia, a nawet zakup zupełnie nowych maszyn. Wraz z postępami w grze rośnie jego reputacja i odblokowywane są trudniejsze (i lepiej płatne) zadania. Z czasem gracz może zatrudniać innych pilotów i kupować dla nich mechy. Wszystkie decyzje, jak również przebieg każdej bitwy, mają wpływ na przebieg wojny.

Bycie wolnym najemnikiem nie oznacza, że można robić co się chce. Naprawy i wymiana różnych podzespołów są kosztowne, dlatego nie można skupiać się na osiągnięciu zwycięstwa za wszelką cenę. Trzeba też ograniczać uszkodzenia mecha do minimum, aby koszty naprawy nie przekroczyły obiecanej zapłaty za daną misję. Gracze muszą również oszczędzać swoje pieniądze podczas używania amunicji. Z czasem Twoja korporacja rozrośnie się na tyle, że gra zacznie przypominać strategię ekonomiczną, gdyż musisz dbać o personel, finanse i zarządzanie zasobami.

Aspekty techniczne

MechWarrior 5: Mercenaries na PC bazuje na silniku Unreal Engine 4.0. Twórcy gry wykorzystali niektóre elementy oprawy graficznej z MechWarrior Online, jednak zostały one znacznie ulepszone przed zaimplementowaniem ich do opisywanej tu gry.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

MechWarrior 5 Mercenaries (2019), 15.18GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.1.303 (23.09.2021)
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


MechWarrior 5 Mercenaries Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Legend of the Kestrel Lancers, Heroes of the Inner Sphere.


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-7100 3.9 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 55 GB HDD
System operacyjny: Widnows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 7 1700 3.0 GHz
Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 55 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.