Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Spiritfarer

Data edycji: 20-12-2021, 14:25
Powód: Updated till 13.12.2021

Spiritfarer
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 sierpień 2020
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, platformówki, 2D, elementy strategiczne, elementy zręcznościowe, na 2 osoby, kooperacja, side-scroll, eksperymentalne/artystyczne, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass
 • Producent:
  Thunder Lotus Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  Codex

Spiritfarer to hybryda dwuwymiarowej gry przygodowej, platformowej i strategicznej, w której wcielamy się w postać spiritfarera, transportującego duchy zmarłych na zbudowanej przez siebie łodzi. Gra oferuje rozbudowaną rozgrywkę i atrakcyjną, baśniową oprawę. Za opracowanie i wydanie tytułu odpowiedzialne jest niezależne kanadyjskie studio Thunder Lotus Games (twórcy Jotun).

Fabuła

W Spiritfarer wcielamy się w Stellę, która jest tytułową Spiritfarer, wzorowaną na Charonie z mitologii greckiej. Dziewczyna przenosi zmarłych do miejsca, w którym doświadczą oni swojej pośmiertnej egzystencji, często zaprzyjaźniając się z nimi po drodze i poznając ich unikalne historie.

Mechanika

W Spiritfarer akcję obserwujemy z perspektywy side-scrollowej. Głównym celem gry jest przetransportowanie poznanych postaci do zaświatów na pokładzie własnoręcznie zbudowanej łodzi i odkrywanie ich historii. Twórcy zadbali o to, by z każdą z postaci związana była unikalna, poruszająca historia.

W trakcie zabawy zarządzamy także łodzią i zdobywamy lub tworzymy potrzebne nam przedmioty, eksplorując lokacje metodą charakterystyczną dla klasycznych dwuwymiarowych gier platformowych. Możemy zajmować się górnictwem, zbierać przedmioty, gotować i tkać, a także tworzyć lub znajdować prezenty dla naszych pasażerów.

W miarę postępów w grze ulepszamy naszą łódź i zmieniamy wygląd zarówno pojazdu, Stelli, jak i towarzyszącego jej kota o imieniu Daffodil.

Tryby gry

Spiritfarer może być rozgrywany solo lub w towarzystwie innych osób. Głównym elementem gry jest kampania fabularna, którą można rozegrać zarówno w trybie single-player, jak i w ramach dwuosobowej, lokalnej kooperacji. W takiej sytuacji drugi gracz wciela się w rolę Daffodila.

Aspekty techniczne

Spiritfarer charakteryzuje się charakterystyczną, dwuwymiarową oprawą wizualną, opartą głównie na ręcznie wykonanych ilustracjach. Grafika wyróżnia się żywą paletą barw i baśniowym klimatem, przywodzącym na myśl filmy animowane. W grze spotykamy wielu bohaterów w postaci antropomorficznych zwierząt, dzięki czemu gra stworzona przez studio Thunder Lotus może budzić skojarzenia np. z filmowymi dziełami studia Ghibli.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Spiritfarer (2020), 1.53GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 13.12.2021.

Included bonus content: Soundtrack (mp3), Artbook.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Spiritfarer Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Dual Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 7 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.