= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Age of Empires III

Age of Empires III
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 października 2005
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, RTS, multiplayer
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish
 • Crack:
  Prophet
Age of Empires III + Age of Empires III: The WarChiefs + Age of Empires III: The Asian Dynasties wraz z dodatkami do gry strategicznej Age of Empires 3 w czasie rzeczywistym. Został on wydany w Stanach Zjednoczonych. Cała gra zawiera, aż piętnaście misji. Z całą pewnością spodobają się one, nawet najbardziej wymagającemu graczowi.

Gra strategiczna


Podczas grania w tą część gry, gracz przede wszystkim otrzymuje zupełnie nowe nacje, takie jak na przykład: Irokezi, Siuksowie oraz Aztekowie. Dodatek koncentruje się w większym stopniu na cywilizacjach i społecznościach, które zostały stworzone głównie przez Indian. To właśnie oni udostępniają nowe grupy. Wyróżnić można tutaj, między innymi: Ligę Pięciu Narodów.

Do dyspozycji gracza oddane są zupełnie nowe mapy, co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Wspomnieć tutaj trzeba o takich obiektach, jak na przykład: piaszczysta Kalifornia, zdominowane przez Inków Andy i zamieszkane przez indiańskich rybaków Północne lokacje. Kolejną nową funkcją jest użycie ukrycia. Umożliwia to niektórym jednostkom pozostanie niewykrytym przez większość jednostek i budynków wroga.

Doskonała gra


Pobierz Age of Empires III i zrób wszystko, aby pozbyć się wrogów. Przed Tobą bardzo ciężkie zadanie. Bardzo ważne jest również gromadzenie zasobów, które mogą być dostarczane przez różne statki, stanowiska handlowe lub fabryki. Dodatkowo każda cywilizacja rodzima ma swój udział w unikalnych technologiach, co na pewno jest niesamowicie ciekawe.

Gry darmowe przeznaczone są dla osób, które chcą przede wszystkim sprawdzić swoje siły w nowych rozgrywkach. Oprócz tego w grze trzeba budować potężne armie oraz zbierać ciekawe bronie, które z pewnością pomogą podczas walki. Decydując się na zagranie w tą grę, gracz powinien wiedzieć, że jest to bardzo ciekawa rozgrywka, która na pewno sprawdzi umiejętności strategiczne oraz logiczne myślenie. W grze można zauważyć bardzo dobrą grafikę, która pozytywnie wpływa na klimat całej rozgrywki.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Age of Empires III: Complete Collection (2005-2007), 4.77GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Prophet). 
Updated to version 1.14 (main game) / 1.06 (WarChiefs) / 1.03 (Asian Dynasties). 

Installation of "MSXML 4.0 SP2" is required (included in installer).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Age of Empires III Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Dodatkowa zawartość DLC: Age of Empires III + Age of Empires III: The WarChiefs + Age of Empires III: The Asian Dynasties.
crack Age of Empires III pobierz za darmotorrent Age of Empires 3 śćiągnij grępełna wersja Age of Empires III: Complete Collection do pobraniaAge of Empires III: Complete Collection download


Minimalne:
Procesor: Pentium 4 1.4 GHz
Grafika: 128 MB VRAM
Pamięć: 512 MB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System: Windows XP


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.