= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


911 Operator

911 Operator
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  24 luty 2017
 • Gatunek gry:
  Symulacje, ekonomiczne, elementy strategiczne, polskie, ratownictwo, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Turkish
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Skidrow
911 Operator to wyjątkowy symulator, w którym wcielamy się w operatora numeru ratunkowego. Podczas rozgrywki możemy przekonać się, jak ciężkie jest to zadanie. Kluczową rolę odgrywa tutaj czas reakcji. Musimy błyskawicznie odpowiadać na zgłoszenia. To w naszych rękach znajduje się życie innych osób. To doskonała propozycja dla tych, którzy rozważają pracę w tym zawodzie.

Właściwa reakcja na zgłoszenie

Masz ochotę wcielić się w skórę operatora numeru ratunkowego? Pobierz 911 Operator i sprawdź swoje umiejętności. Na uwagę zasługuje fakt, że lista naszych zadań jest o wiele dłuższa, niż mogłoby się wydawać. Czasami musimy jedynie wysłać pomoc pod wskazany adres. W wielu sytuacjach musimy jednak wesprzeć osobę w potrzebie np. poprzez podanie instrukcji pierwszej pomocy.

Pamiętajmy, że na numer alarmowy dzwoni wiele różnych osób. Nierzadko sytuacja wymaga błyskawicznej aktywności. Oczekiwania na pomoc może okazać się zbyt długie. Zadaniem operatora jest pokierowanie danej osoby. Nie zapominajmy, że jest ona w szoku, a więc nie zawsze będzie wykonywać sprawnie nasze polecenia.

Wybór odpowiednich służb

Od operatora numeru alarmowego zależy życie poszkodowanych osób. Jeśli chcesz się o tym przekonać, to sprawdź gry darmowe. Opisywany symulator wymaga wyboru odpowiednich służb. Musimy zdecydować, czy na miejsce zdarzenia musi zostać wysłane pogotowie, policja, czy straż pożarna.

Uważajmy na głupie żarty. Musimy rozpoznać, które zgłoszenie jest prawdziwe, a które nie. Nie możemy wysyłać służb pomocniczych na darmo. Jest to dodatkowy koszt. Ponadto mogą być one naprawdę potrzebne w innym miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, że akcja toczy się w prawdziwych miastach. Do dyspozycji mamy zróżnicowane infrastruktury.

Współczesne służby ratunkowe poruszają się nie tylko standardowymi pojazdami. Zarządzamy również helikopterami, czy też innymi obiektami lotniczymi. Warto również wspomnieć o rozbudowanym ekwipunku. Policja posiada m.in. kamizelki kuloodporne, czy też inne narzędzia potrzebne w kryzysowych sytuacjach.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

911 Operator (2017), 0.63GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow). 

Updated to version 1.19.26 (26.07.2018)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

911 Operator Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

Dodatki DLC: Search & Rescue, Every Life Matters, First Response, Special Resources.
crack 911 Operator ściągnij grętorrent Operator numeru alarmowego pobierz grępełna wersja 911 Operator do pobrania911 Operator download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 2.0 GHz
Grafika: 512 MB GeForce 8800 GT
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz
Grafika: 1 GB GeForce GTX 560
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System: Windows 7/8/10


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.