= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


35MM

35MM
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  28 maja 2016
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, FPP, postapokalipsa, survival, indie, eksploracyjne
 • Producent:
  Sergey Noskov
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, Russian
 • Dubbing/Audio:
  Russian
 • Crack:
  nie jest potrzebny
35MM to pierwszoosobowa gra przygodowa, która toczy się w niezwykle realistycznym otoczeniu. Przenosimy się do Rosji, która została dotknięta prawdziwą katastrofą. Zdecydowana większość osób zginęła na skutek błyskawicznie rozprzestrzeniającej się śmiertelnej choroby. Niewątpliwą zaletą jest niesztampowa oprawa graficzna. Doskonale oddaje ona nawet najmniejsze detale scenerii.

Zabójcza choroba

Chcesz przenieść się do świata, który przeżył apokalipsę? Pobierz 35MM i zrób wszystko, aby ludzkość ocalała. Oczywiście nie będzie to proste zadanie. Podczas akcji kierujemy dwoma podróżnikami, którzy przemierzają zakątki świata, a także walczą o przetrwanie. Na naszej drodze stanie wiele niebezpieczeństw. Możemy łatwo i szybko stracić życie - właśnie dlatego należy zachować czujność.

Głównym celem opisywanej produkcji jest eksploracja otoczenia. Musimy zwracać uwagę na wszystkie jego szczegóły. W ten sposób lepiej poznamy historię, która zdarzyła się tak niedawno. Ponadto unikniemy śmiercionośnych ataków. Wystarczy chwila nieuwagi, aby pożegnać się z życiem. Będziemy przemieszczać się nie tylko po miasteczkach, ale również lasach i bezdrożach. Każda lokacja zapewnia nam zupełnie inne emocje.

Podczas rozgrywki musimy gromadzić przedmioty, które pozwolą nam przetrwać. Ponadto czeka tutaj na nas wiele niewiadomych. Lubisz rozwiązywać zagadki logiczne? Poznaj gry darmowe i sprawdź nie tylko swoją zręczność, ale również logikę. Z każdym etapem będziemy poznawać coraz więcej informacji na temat mrożących krew w żyłach wydarzeń.

Konieczność podejmowania decyzji

W opisywanej grze musimy podejmować wiele różnych decyzji. Warto wiedzieć, że to właśnie one wpływają na przebieg akcji. Opisywana produkcja nie posiada jednego zakończenia. Może ona zakończyć się na wiele różnych sposobów.

To od naszych decyzji zależy, jak skończy się los wspomnianych podróżników. Warto poznać grę z każdej możliwej strony. Na uwagę zasługuje fakt, że jest ona dostępna jedynie w systemie single player. Nie możemy więc grać razem ze znajomymi.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

35MM (2016), 1.26GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.1 (17.06.2016).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

35MM Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Download mega.nz

crack 35MM pobierz za darmotorrent 35MM ściągnij grępełna wersja gry 35MM do pobraniagra 35MM download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 2.4 GHz
Grafika: 512 MB GeForce 8800 GT
Pamięć: 3 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System: Windows XP/7
Procesor: Quad Core
Grafika: 1 GB GeForce GTX 560
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System: Windows 7


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.