Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Lost Sphear

Lost Sphear
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  23 styczeń 2018
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, jRPG
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Japanese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Ali213, Codex
Lost Sphear to japońska produkcja RPG, która cieszy się ogromną popularnością. Z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom fantasy. Podczas rozgrywki przenosimy się do magicznej krainy, która gwarantuje niezapomniane emocje i doznania. Na uwagę zasługuje unikatowa oprawa wizualna. Twórcy zadbali o to, aby była ona pod każdym względem dopracowana.

Znikająca wioska

W opisywanej grze wcielamy się w skórę chłopca o imieniu Kanata. Pewnego dnia budząc się po koszmarnej nocy zauważamy, że wioska po prostu znika. Jest to nasze miejsce zamieszkania, a więc musimy zrobić wszystko, aby temu zapobiec. Oczywiście w pierwszej kolejności musimy dowiedzieć się, co jest powodem tego zjawiska.

Chcesz ocalić świat, który jest blisko zagłady? Pobierz Lost Sphear i razem z przyjaciółmi odbuduj otoczenie przy użyciu magicznych mocy Pamięci. To właśnie dzięki nim możemy zamieniać w rzeczywistość myśli napotkanych osób. Dużą rolę odgrywają tutaj również wspomnienia.

Eksploracja otoczenia

Darmowe gry to świetny sposób na to, aby sprawdzić poziom swojej zręczności. Musimy również eksplorować otoczenie. Przemierzamy kolejne lokacje po to, aby zdobyć nowe informacje. Są nam one niezbędne do tego, aby ocalić rujnowaną wioskę. Do dyspozycji mamy mapę, która ułatwi nam przemieszczenie się.

Na uwagę zasługuje niesztampowy system rozgrywki. Zgodnie z nim po wykonaniu określonych akcji musimy odczekać pewien czas. Dopiero wtedy będziemy mogli ponownie włączyć się do rozgrywki. Wszystko zależy od tego, jakie działania zrealizowaliśmy. Akcje o dużej skali wymagają długiego okresu bezczynności. Dzięki temu rozgrywka staje się o wiele ciekawsza. Musimy wykazać się umiejętnością strategicznego myślenia. Bez tego nie popchniemy zabawy do przodu.

W drodze do celu napotkamy wiele przeszkód. Podczas walki kluczową rolę odgrywa nasza pozycja na mapie. To od naszego położenia zależy to, czy odniesiemy sukces, czy też nie. Nie zawsze mamy wpływ na wynik. Niektóre zjawiska są kwestią przypadku. Warto dodać, że z czasem kierowana drużyna rozwija się i zdobywa nowe umiejętności.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Lost Sphear (2018), 2.79GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Ali213 or Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Lost Sphear Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 2.4 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5750
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i5 2.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 560 Ti / Radeon HD 7770
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 8/8/8.1/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.