Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Quake III Gold Edition

Quake III Gold Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  3 grudnia 1999
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, kooperacja, strzelanki, Xbox Game Pass
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  0.77GB

Quake III: Arena na PC to trzecia pełnoprawna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek, znanej z tego, że zrewolucjonizowała i odkryła na nowo ten gatunek. Programiści z id Software postanowili odejść od dotychczasowej formuły i skupić się całkowicie na trybie multiplayer. Gra została wydana w 1993 roku na komputery osobiste (Windows, Linux i Macintosh), natomiast rok później przygotowano konwersję na konsolę SEGA Dreamcast.

Ze względu na charakter tytułu, fabuła Quake III: Arena została rozpisana jedynie w ogólnych zarysach. W trakcie rozgrywki wcielamy się w jednego z największych wojowników, którzy stają naprzeciw siebie na specjalnie przygotowanych arenach dla rozrywki obcej rasy Vadrigarów.

Jeśli chodzi o mechanikę, to rozgrywka w Quake III: Arena nie różni się zbytnio od tego, co mogliśmy zobaczyć w trybach multiplayer poprzednich gier. Rozgrywka jest znacznie szybsza niż w Quake II, aczkolwiek nie tak szybka jak w pierwszej odsłonie. Do dyspozycji graczy oddano arsenał 9 dobrze zbalansowanych broni: Gauntlet, Machine Gun, Shotgun, Grenade Launcher, Rocket Launcher, Lighting Gun, Railgun, Plasma Gun oraz potężny BFG 10k, dzielący pewne podobieństwa z modelem z serii Doom. Bronie pojawiają się w regularnych odstępach czasu, w określonych miejscach na mapie, a każda z nich najlepiej sprawdza się w innych sytuacjach. W przypadku śmierci gracz traci wszystkie swoje bronie, a odradza się z dwoma losowymi pistoletami o raczej mizernej sile rażenia.

Gra zawiera znak rozpoznawczy serii: power-upy, które przywracają pewną ilość zdrowia lub pancerza, zwiększają prędkość poruszania się lub siłę powstrzymywania broni. Niektóre z power-upów dają niewidzialność, możliwość teleportacji lub latania, a nawet czasową nietykalność. Jedną z głównych innowacji jest możliwość zdobywania różnych nagród, przyznawanych za spektakularne akcje, takie jak przejście mapy bez śmierci, czy określona liczba trafień lub fragów.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, Quake III: Arena na PC koncentruje się głównie na trybach multiplayer. Wśród dostępnych trybów znajdziemy: Free for All (FFA) - klasyczny deathmatch, w którym każdy gracz jest liczony na podstawie własnych zasług, Team Deathmatch (TDM) - drużynowy wariant FFA, Tournament - pojedynek pomiędzy dwoma graczami oraz Capture the Flag - gdzie zadaniem graczy jest wykradanie flag innych drużyn, przy jednoczesnej obronie własnej. W zależności od wybranego trybu, w rozgrywce może brać udział do 16 graczy jednocześnie.

Quake III: Arena zawiera również tryb dla jednego gracza, który jest serią potyczek z przeciwnikami sterowanymi przez SI. Potyczki pogrupowane są w siedem rozdziałów o rosnącym poziomie trudności. Dostęp do kolejnych rozdziałów odblokowywany jest po pokonaniu wszystkich map w każdym etapie. Całość uzupełnia tryb Skirmish - starcie z botami, w którym możemy dowolnie modyfikować parametry rozgrywki.

Podobnie jak w przypadku poprzednich gier id Software, oprawa wizualna Quake III: Arena stoi na wysokim (jak na lata 90-te) poziomie, jednak kolejna generacja id Tech 3 nie przynosi już tak wielu zmian jak dwie poprzednie odsłony. Projekt map pozostał wierny charakterowi serii, mieszając elementy gotyckie z nowoczesną technologią. W porównaniu z poprzednimi tytułami, cała gra jest jakby minimalistyczna i posiada znacznie żywszą paletę barw.

Niewątpliwą zaletą Quake III jest otwarta struktura gry, pozwalająca graczom na tworzenie własnych modyfikacji. Na uwagę zasługują znakomite efekty dźwiękowe, spiker komentujący wydarzenia na arenach oraz naprawdę energiczna ścieżka dźwiękowa, na którą składają się utwory Sonic Mayhem i Frontline Assembly.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Quake III Gold Edition (1999), 0.77GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 1.32.

HD / 4K resolution support is included as a setup option.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Quake 3 / Quake III Gold Edition Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: 1.8 GHz
Karta graficzna: 3D graphics card
Pamięć: 512 MB RAM
Miejsce na dysku: 2GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.