Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Severed Steel

PL

Data edycji: 16-09-2023, 12:35
Powód: Updated till 13.09.2023

Severed Steel
 • 80
2
 • Data premiery:
  17 września 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, indie, strzelanki, parkour
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Hungarian, Finnish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex/Rune
 • Rozmiar gry:
  1.52GB

Severed Steel to dynamiczna strzelanka pierwszoosobowa (FPS), w której akcja toczy się w karkołomnym tempie, a bohaterka w efektowny sposób rozprawia się z hordami wrogów. Jest to debiut niezależnego zespołu Greylock Studio, a nad projektem czuwało studio Digerati.

Severed Steel, osadzone w bliżej nieokreślonej przyszłości, prezentuje cyberpunkową wizję, w której światem rządzą potężne korporacje. Bohaterką gry jest tytułowa Steel, która straciła rękę w wyniku wypadku spowodowanego przez jedną z takich megakorporacji - EdenSys. Okaleczona i opuszczona, Steel poprzysięga zemstę na firmie. Tak zaczyna się jej misja, w której zamierza nie tylko odwdzięczyć się EdenSys, ale także uwolnić innych ludzi więzionych przez firmę.

Pod wieloma względami Severed Steel ma więcej wspólnego z klasycznymi FPS-ami niż z typowymi współczesnymi strzelankami. Nie ma tu więc mowy o powolnym przemieszczaniu się od osłony do osłony czy wydawaniu rozkazów podwładnym. Chodzi o szybką eliminację wrogów, unikanie kul i poruszanie się po lokacjach w zawrotnym tempie z wykorzystaniem efektownych akrobacji: biegania po ścianach, wślizgiwania się pod meble czy przeciwników itp. Całość może nasuwać skojarzenia m.in. z SUPERHOT, tym bardziej, że system punktacji promujący szybkie i skuteczne rozprawianie się z wrogami został zawarty również tutaj.

Gra wymusza ten styl rozgrywki poprzez kilka mechanik. Tak długo, jak Steel pozostaje w ruchu, jest niemal niewrażliwa na pociski wroga. Posiada również bullet time (lub tryb slowmotion), ale związany z nim pasek umiejętności odnawia się dopiero po celnym trafieniu. Co więcej, brak jednej ręki Steel oznacza, że nie może ona przeładować swojej broni, co zmusza ją do wyrywania jej z rąk wrogich najemników (czasami dosłownie).

Severed Steel promuje również kreatywność w walce. Jest to po części zasługa sztucznej inteligencji wrogów, którzy działają w grupach i dostosowują się do działań gracza bez użycia skryptów. System destrukcji również spełnia swoje zadanie. Lokacje oparte na Voxelach można dowolnie niszczyć, co pozwala zaskoczyć wrogów ukrytych za ścianą lub piętro wyżej, o ile Steel dysponuje odpowiednią siłą ognia. Bohaterka może także rzucać trzymaną przez siebie bronią i wyprowadzać kopnięcia.

Severed Steel jest grą przeznaczoną wyłącznie dla jednego gracza - autorzy nie przewidzieli żadnej formy trybu sieciowego. towarzyszących celnym strzałom czy nawet szybkiemu poruszaniu się.

Niemal sterylne lokacje w Severed Steel nie są bogate w detale, ale nie są też tak proste jak np. w SUPERHOT. Grafika 3D została zaprojektowana w technologiach Unreal Engine i Voxel Plugin i prezentuje wysoki poziom, nadając jednocześnie grze charakterystyczny styl. Podkreśla to również mocna, elektroniczna ścieżka dźwiękowa, a także różnorodne efekty wizualne.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Severed Steel (2021), 1.52GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/Rune). 

Updated till 13.09.2023.

Included bonus content: Soundtrack (mp3), Artbook.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Severed Steel Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Dual Core
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1050
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Nazwa
Rozmiar
S/L
TORRENT
Severed-Steel
1.52 GB
?
Pobierz

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.