Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Tom Clancy's EndWar

Tom Clancy's EndWar
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  25 luty 2009
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, RTS, multiplayer, alternatywna historia
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
Tom Clancy's EndWar to gra strategiczna, która toczy się w czasie rzeczywistym. Przenosimy się do roku 2020. Akcja toczy się w samym środku konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, Rosją oraz Europą. Prawdziwa przyczyna wojny nie jest do końca znana - można wyróżnić kilka wersji, więc ciężko jednoznacznie stwierdzić, która z nich jest prawdziwa.

Napad na amerykańską stację kosmiczną

Oficjalnym powodem konfliktu jest napaść na amerykańską stację kosmiczną. Jest to jednak przykrywka, która tuszuje prawdziwe powody starcia. Problemem jest prężny rozwój USA związany z bronią antyrakietową. Stanowi to duże zagrożenie dla Wschodu, który postanawia sprzeciwić się zaistniałej sytuacji.

Twórcy gry poruszyli tutaj kwestię militaryzacji przestrzeni kosmicznej. Tutaj również pojawia się niezgodność pomiędzy Wschodem, a Zachodem. Należy podkreślić, że zdecydowana większość niezbędnych surowców naturalnych znajduje się w Rosji. Z tego względu stanowi ona prawdziwą potęgę, co nie podoba się USA.

Chcesz wziąć udziała w wojnie pomiędzy trzema stanami? Pobierz Tom Clancy's EndWar i wybierz, która strona ma większe szansę na osiągniecie sukcesu. Musimy opowiedzieć się za jedną stroną globalnego konfliktu. Wszystko po to, aby opracować właściwą strategią, dzięki której możliwe będzie osiągnięcie zamierzonych celów.

Obserwacja mapy taktycznej

Darmowe gry wymagają od nas taktyki niczym na prawdziwej wojnie. Podczas rozgrywki musi starannie śledzić mapę, która dostarczy nam wielu ważnych informacji o wszystkich stronach konfliktu. Musimy przemieszczać nasze wojaka w taki sposób, aby nie stały się one celem ataku wroga. Musimy kierować nie tylko żołnierzami, ale również wszelkimi pojazdami bojowymi, samolotami, helikopterami itd.

W czasie gry prowadzimy walkę ze sztuczną inteligencją. Właśnie dlatego nie mamy żadnego wpływu na poczynania przeciwników. Nie możemy również przewidzieć poziomu starcia. Ciekawym jest to, że możemy kontrolować naszych podwładnych poprzez komendy głosowe. Do dyspozycji mamy zarówno tryb single, jak i multi player.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Tom Clancy's EndWar (2009), 6.12GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.02.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Tom Clancy's EndWar Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 7 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP2/Vista SP1

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.