Tom Clancy's EndWar

Tom Clancy's EndWar
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  25 luty 2009
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, RTS, multiplayer, alternatywna historia
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  6.12GB

Tom Clancy's EndWar to gra strategiczna, która toczy się w czasie rzeczywistym. Przenosimy się do roku 2020. Akcja toczy się w samym środku konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, Rosją oraz Europą. Prawdziwa przyczyna wojny nie jest do końca znana - można wyróżnić kilka wersji, więc ciężko jednoznacznie stwierdzić, która z nich jest prawdziwa.


Napad na amerykańską stację kosmiczną

Oficjalnym powodem konfliktu jest napaść na amerykańską stację kosmiczną. Jest to jednak przykrywka, która tuszuje prawdziwe powody starcia. Problemem jest prężny rozwój USA związany z bronią antyrakietową. Stanowi to duże zagrożenie dla Wschodu, który postanawia sprzeciwić się zaistniałej sytuacji.


Twórcy gry poruszyli tutaj kwestię militaryzacji przestrzeni kosmicznej. Tutaj również pojawia się niezgodność pomiędzy Wschodem, a Zachodem. Należy podkreślić, że zdecydowana większość niezbędnych surowców naturalnych znajduje się w Rosji. Z tego względu stanowi ona prawdziwą potęgę, co nie podoba się USA.


Chcesz wziąć udziała w wojnie pomiędzy trzema stanami? Pobierz Tom Clancy's EndWar i wybierz, która strona ma większe szansę na osiągniecie sukcesu. Musimy opowiedzieć się za jedną stroną globalnego konfliktu. Wszystko po to, aby opracować właściwą strategią, dzięki której możliwe będzie osiągnięcie zamierzonych celów.


Obserwacja mapy taktycznej

Darmowe gry wymagają od nas taktyki niczym na prawdziwej wojnie. Podczas rozgrywki musi starannie śledzić mapę, która dostarczy nam wielu ważnych informacji o wszystkich stronach konfliktu. Musimy przemieszczać nasze wojaka w taki sposób, aby nie stały się one celem ataku wroga. Musimy kierować nie tylko żołnierzami, ale również wszelkimi pojazdami bojowymi, samolotami, helikopterami itd.


W czasie gry prowadzimy walkę ze sztuczną inteligencją. Właśnie dlatego nie mamy żadnego wpływu na poczynania przeciwników. Nie możemy również przewidzieć poziomu starcia. Ciekawym jest to, że możemy kontrolować naszych podwładnych poprzez komendy głosowe. Do dyspozycji mamy zarówno tryb single, jak i multi player.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Tom Clancy's EndWar (2009), 6.12GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.02.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Tom Clancy's EndWar Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 7 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP2/Vista SP1

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.

Najlepsze gry strategiczne: ranking gier strategicznych, które warto znać

Szukasz najlepszych gier strategicznych, które pozwolą Ci wcielić się w rolę dowódcy, przywódcy czy zarządcy? Ranking gier strategicznych, który przygotowaliśmy dla Ciebie, zawiera tytuły, które warto znać. To propozycje dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać i kierować oraz chcą się zmierzyć z wymagającymi przeciwnikami.

Najlepsze gry strategiczne: They Are Billions

Nie lada wyzwanie czeka na graczy w grze strategicznej They Are Billions. Twoim zadaniem jest zbudować potężną kolonię w świecie pełnym hord zombie. Rzecz jasna, przyjdzie ci bronić swojej fortceczki przed wyniszczającymi atakami nieumarłych. Rozwój infrastruktury i armii to klucz do sukcesu w tej fascynującej strategii - cały czas zdobywaj i wykorzystuj zasoby, by wyprzedzić swoich przeciwników.

Tower Defense: klasyka gier strategicznych

Tower Defense to rodzaj gier strategicznych, który rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. W tej kategorii znajdziemy wiele świetnych tytułów, np. Bloons TD, Clash Royale czy Plants vs. Zombies. Twój cel polega na zbudowaniu nie do przejścia linii obrony przy pomocy wieżyczek blokujących drogę przeciwnikom. Taktyczne myślenie i ciągłe ulepszanie swojej obrony to klucz do wygranej bitwy!

Planet Zoo: strategiczne zarządzanie ogrodem zoologicznym

Jednym z bardziej oryginalnych tytułów wśród najlepszych gier strategicznych jest Planet Zoo. W tej grze to Ty jesteś zarządcą ogrodu zoologicznego, a twoim zadaniem będzie rozbudowa parku oraz dbanie o jego mieszkańców - zwierzęta. Starannie planuj rozwój infrastruktury, przyjrzyj się potrzebom zwierząt i pomyśl o wpływie pory roku na życie w zoo. Planet Zoo to świetne połączenie strategii, zarządzania i edukacji ekologicznej.

Cywilizacja: klasyk strategicznego zarządzania

Seria gier strategicznych Cywilizacja zawładnęła sercami graczy na całym świecie. Wymiatając wcielenie, od starożytnej cywilizacji do nowoczesnych technologii, gracz będzie musiał radzić sobie z rozbudową miast, dyplomacją, nauką czy deklaracją wojen. Rzecz jasna, nie tylko twoja cywilizacja ma ambicje, a inni gracze będą dążyć do globalnej dominacji. Cały czas rozwijaj swoje szare komórki, aby być krokiem przed przeciwnikami i zapewnić zwycięstwo swojej nacji!

Podsumowanie

Najlepsze gry strategiczne to świetna propozycja dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać zasobami i pragną zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Bez względu na to, czy wybierzesz jeden z tytułów z naszego rankingu gier strategicznych czy inną fantastyczną grę, życzymy Ci udanej zabawy i doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności strategicznego myślenia!