Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Bound by Flame

Bound by Flame
 • 100
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  9 maj 2014
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, fantasy, RPG akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Russian, Polish, Chinese (Traditional)
 • Dubbing/Audio:
  English, German
 • Crack:
  3DM
 • Rozmiar gry:
  4.96GB

Świetna gra RPG przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby, którą można znaleźć w dziale darmowe gry - wystarczy kliknąć pobierz Bound by Flame, aby spędzić trochę czasu przy rozgrywce najwyższej jakości.


Fabuła gry

Gracz wciela się w opętanego przez demona bohatera, które włada ogniem - niestety nie ma nad nim pełnej kontroli. To, czy da się pochłonąć gorącym płomieniom oddając pokusie niszczenia otoczenia zależy tylko od gracza, któremu może jednak zależeć na rozwijaniu w bohaterze raczej cech prawego bohatera.


Główny wątek gry może przebiegać różnie - tutaj również wszystko zależy od podejścia gracza. Wszelkie podejmowane decyzje i wybory maja wpływ na fabułę, która płynnie rozwija się podczas każdego wykonywanego kroku.


Przed rozpoczęciem rozgrywki gracz wybiera sobie konkretną postać i układa jej statystyki tak, jak tego chce. Może zdecydować również o tym, czy bohater będzie magiem, czy wojownikiem.


Ciekawą sprawą jest to, że rozwój postaci pod względem magicznym zależy przede wszystkim od tego, jak bardzo odda się on pod władanie swojego demona. Bohater może być potężnym magiem, ale straci wtedy w dużej mierze kontrolę nad tym, co robi.


Grafika, mechanika i zasady gry

Bohater przemierza tereny typowe dla gier typu RPG. Ogromne ilości magicznych kreatur wokół, takie jak licze, błotne bestie, smoki, czy też nieumarli pozwalają łatwiej wtopić się w klimat gry.


Mechanika gry jest dopracowana na niezłym poziomie, a interfejs i zasady korzystania z umiejętności są proste i skuteczne. Przyjemne, nie odstające od innych gier RPG zasady sprawiają, że przy grze można spędzić naprawdę wiele godzin wcale się przy tym nie nudząc.


Bohater nie musi z zasady podróżować samotnie - na swojej drodze spotyka ludzi bądź stworzenia, które pod pewnymi warunkami chcą podjąć wędrówkę razem z nim. Od gracza zależy, czy i z kim podejmie współpracę na część podróży po swoim świecie fantasy.


Dobrze dopracowany scenariusz pozwala na logiczne rozwiązywanie sytuacji, w których znajdzie się główny bohater rozgrywki.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bound by Flame (2014), 4.96GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM). 

Updated till 24.07.2014 (Update 2).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Bound by Flame Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.