= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Borderlands: The Pre-Sequel!

Borderlands: The Pre-Sequel!
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  14 października 2014
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, humorystyczne, multiplayer, kooperacja, podzielony/wspólny ekran, Role-playing shooter
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Korean, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Reloaded, 3DM
 • Rozmiar gry:
  8.94GB

Jeżeli znudziły Ci się standardowe strzelanki i chciałbyś zagrać w coś podobnego, ale jednak nowego to wystarczy, ze zajrzysz do działu darmowe gry i klikniesz "pobierz" przy pozycji Borderlands: The Pre-Sequel Complete. Ta pierwszoosobowa strzelanka z elementami RPG to niekwestionowany powiew świeżości.


Fabuła gry

Gracz rozpoczyna swoją przygodę na planecie Pandora pod dowództwem Handsome Jack'a pracującego na znajdującej się niedaleko stacji orbitalnej Hyperium. Podczas rozgrywki gracze obserwują przemianę Jacka, która ma ścisły związek z wykonywanymi przez nich poleceniami.


W grze można wcielić się z jednego z czterech bohaterów, z których każdy jest indywidualistą posiadającym inne przydatne w rozgrywce cechy. Pierwszą z postaci jest Athena the Gladiator, drugą Wilhelm the Enforcer, kolejną Nisha The Lawbringer oraz Fragtrap, bojowa wersja robota-maskotki serii. Wybierając każdą postać decydujemy się na inny komplet umiejętności, które pozwolą przejść rozgrywkę w zupełnie inny sposób.


Mechanika, grafika i zasady gry

Mechanika i zasady nie różnią się znacząco od tych z ostatniej odsłony serii. Oprawa graficzna jest ulepszona, ale nie jest to tak znaczące, jakby się można tego było spodziewać. Poprawione niewielkie błędy oraz podrasowane obrazy dobrze wpływają na rozgrywkę, która z każdą minutą robi się coraz bardziej wciągająca.


W zestawieniu z czasami, w jakich odbywa się cała historia każdy z bohaterów ma ogromny wybór w arsenale broni. Dobrze dopracowana obrona to podstawa rozgrywki tego typu, ale to broń gra tu pierwsze skrzypce i dobrze, aby gracz umiał się nie posługiwać. Rożnego rodzaju dodatkowe opcje, na przykład mrożące przeciwników to świetny sposób na pomoc sobie w wygraniu całej historii.


W każdej strzelance istotne jest doświadczenie, które posiada gracz, ale tu oprócz tego ważne jest również logiczne myślenie, poprzez przeplatanie rozgrywki wyraźnymi elementami rozgrywki RPG. Dobrze połączone wątki pozwalają graczom na płynne przełączanie się między nimi w taki sposób, że gra jest niezwykle przyjemna w całej swojej rozciągłości.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Borderlands: The Pre-Sequel Complete (2014), 8.94GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded or 3DM). 

Updated to version 1.0.6 (19.05.2015)

+ patch/update 1.0.6-1.0.7 (30.10.2015) & crack 1.0.7 (by 3DM or Reloaded), 51MB

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Borderlands: The Pre-Sequel Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Claptastic Voyage & Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2, Lady Hammerlock Pack, Handsome Jack Doppelganger Pack, The Holodome Onslaught, Shock Drop Slaughter Pit, Season Pass.

Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Core i5 2.3 GHz
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB HDD
System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.