Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

King Arthur Knights Tale

Data edycji: 4-08-2022, 13:33
Powód: + update 1.2.0 - 1.2.3 (02.08.2022)

King Arthur Knights Tale
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  26 kwietnia 2022
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, turowe, widok izometryczny, taktyczne, legendy arturiańskie, elementy strategiczne, crowdfunding
 • Producent:
  NeocoreGames, Wydawca: NeocoreGames
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Polish, Russian, Hungarian, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex, FLT
 • Rozmiar gry:
  28.64GB

Król Artur: Knight's Tale to taktyczna gra RPG z elementami strategii. Gra została stworzona przez węgierskie studio NeocoreGames, w którego portfolio znajdują się takie produkcje jak seria The Incredible Adventures of Van Helsing czy Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr. Gra jest kolejną częścią cyklu o Królu Arturze, którego premiera miała miejsce w 2009 roku.

Fabuła

Bohaterem gry Król Artur: Knight's Tale jest Mordred. Bohaterowi udało się zabić króla Artura, ale on sam również otrzymał śmiertelny cios. Pani Jeziora przeniosła władcę do mistycznego Avalonu, nie przewidując, że ból zmieni go nie do poznania. Król stanął na czele mrocznej armii, która sprawiła, że Avalon stał się krainą koszmarów. Pani Jeziora nie ma innego wyboru, jak tylko przywrócić do życia Mordreda i powierzyć mu zadanie powstrzymania Artura raz na zawsze. Los zarówno bohatera, jak i całego Avalonu zależy już od decyzji, jakie podejmiemy w trakcie gry.

Mechanika

W grze Król Artur: Knight's Tale akcja ukazana jest z widoku z góry. Trzon rozgrywki stanowią misje popychające fabułę do przodu oraz liczne zadania poboczne, które wybieramy z rozbudowanej mapy świata. Zabierają nas one do różnych mrocznych lokacji, takich jak gęste lasy, moczary czy ciemne tunele. Przemierzając je, często musimy walczyć z wrogami; mowa tu o ponad pięćdziesięciu rodzajach zwykłych przeciwników, a także dziesięciu znacznie potężniejszych bossach. Starcia z nimi odbywają się w trybie turowym, a podczas nich musimy wykazać się zmysłem taktycznym, odpowiednio rozstawiając członków naszej drużyny i umiejętnie żonglując ich umiejętnościami.

W miarę postępów do Mordreda dołączają inni bohaterowie (jest ich ponad trzydziestu); każdy z nich reprezentuje jedną z pięciu profesji i posiada indywidualne umiejętności, które rozwijamy w trakcie przygody. Co ciekawe, możemy zarówno zabierać ich na własne misje, jak i zlecać im osobne zadania. Należy przy tym uważać, gdyż ich śmierć na polu bitwy jest permanentna, a leczenie ran to niezwykle czasochłonny proces. Ponadto wojownicy często popadają w konflikty między sobą, a także bacznie obserwują nasze poczynania, więc jeśli wpadniemy w ich ręce, mogą opuścić naszą drużynę, a nawet zwrócić się przeciwko nam.

Dodatkowo, w trakcie gry musimy ulepszać zamek Camelot, który jest naszym centrum dowodzenia (wybudowane w nim budowle dają nam dostęp do różnych ulepszeń). Ponadto, ponieważ o kontrolę nad Avalonem walczy siedem frakcji, często musimy podejmować decyzje o znaczeniu globalnym - tylko od nas zależy, czy pomożemy mieszkańcom krainy, czy też będziemy rządzić twardą ręką, nie zważając na ich potrzeby.

Po ukończeniu głównego wątku fabularnego możemy spróbować swoich sił w specjalnych wyzwaniach, sprawdzających nasze umiejętności; są to rozmaite, generowane proceduralnie zadania oraz starcia z potężnymi bossami. W zamian za ich wykonanie otrzymujemy dostęp do cennych nagród.

Aspekty techniczne

Oprawa graficzna gry King Arthur: Knight's Tale utrzymana jest w mrocznej stylistyce. Gra została stworzona przy użyciu skanów fotogrametrycznych, natomiast animacje przygotowano z wykorzystaniem technologii motion capture.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

King Arthur Knights Tale (2022), 28.64GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or FLT). 

Updated to version 1.2.0 (23.06.2022).

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 1 minute.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


King Arthur Knights Tale Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.2.0 - 1.2.3 (02.08.2022) & crack (by Codex or FLT), 44MBAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon R9 280X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 120 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 120 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.