Northgard

Data edycji: 15-05-2023, 16:23
Powód: Updated to version 3.1.5.32544 (09.05.2023)

Northgard
 • 100
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  7 marca 2018
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, RTS, widok izometryczny, mitologia nordycka, kooperacja, wikingowie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  Languages: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Turkish, Korean, Simplified Chinese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.92GB

Fabuła


Osadzona w fantastycznym, nordyckim świecie wikingów rozgrywka opowiada o księciu imieniem Rig. Książę udaje się do Northgardu poszukując zabójcy swojego ojca i jednocześnie złodzieja rogu królewskiego, który musi się znaleźć w rękach monarchii.


Swoją przygodę książę rozpoczyna z wiernym kompanem pochodzącym z Klanu Jelenia, który towarzyszy mu przez kolejne etapy gry. Podróżując przez kontynenty spotykają co jakiś czas innych przedstawicieli klanów i jednoczą je ze sobą, tworząc nowe sojusze, które wspierają Riga w odnalezieniu zabójcy i pomszczeniu ojca.


Jeżeli chcesz wcielić się w księcia i przeżyć niesamowitą przygodę pobierz za darmo Northgard Download i przenieś się do świata fantasy, w którym wikingowie rządzą się własnymi prawami.


Zasady gry


Gra polega nie tylko na gromadzeniu surowców i rozbudowy swojego imperium, ale jako że jest to klimat surowej północy występują tu też elementy survivalowe cieszące się popularnością wśród graczy. Jedną z takich sytuacji jest zapewnienie przetrwania swoim klanom podczas mroźnych zim.


Ciekawym mechanizmem charakteryzuje się budowa oraz pozyskiwanie nowych obszarów. Na pojedynczym obszarze możemy wybudować maksymalnie pięć budynków, co zmusza nas do eksploracji coraz to nowych terenów i do szczegółowego planowania, co robić w dalszych etapach gry, aby wygrać.


Aby wygrać, trzeba spełnić jeden z trzech warunków: zdobyć największą sławę, dotrzeć do środka mapy przed innymi lub pokonać wszystkich obecnych w grze przeciwników. Gra zabiera gracza w wir ciekawej, porywającej strategii.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Northgard (2018), 0.92GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 3.1.5.32544 (09.05.2023).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Northgard Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Cross of Vidar Expansion Pack, Hrasvelg Clan of the Eagle, Dodsvagr Clan of the Rat, Ratatoskr Clan of the Squirrel, Brundr and Kaelinn Clan of the Lynx, Himminbrjotir Clan of the Ox, Lyngbakr Clan of the Kraken, Svardilfari Clan of the Horse, Nidhogg Clan of the Dragon, Svafnir Clan of the Snake.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 700 MB HDD
System operacyjny: Windows Vista
Procesor: Intel Core i5 3.1 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 700 MB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. Guilliman
  Premium
  30 Kwiecień 2023 09:39
  55
  0

  Widzę że długie ma wsparcie gra aż się zastanawiam czy warto zagrać 

  1. Thor
   Administrator
   30 Kwiecień 2023 10:38
   254
   1

   Grałem chwilę, powiem że wciąga i nie jest łatwa, nawet kupiłem wersję mobilną, ale długo nie grałem bo za mały telefon i niewygodnie się gra.

 2. nirsonxx
    Użytkownik
  18 Listopad 2019 15:11
  32
  0
  Podziękowania ;)

 3. nirsonxx
    Użytkownik
  16 Listopad 2019 09:33
  32
  0
  Prosimy update ;)
  1. ElAmigos
   Uploader
   16 Listopad 2019 10:25
   192
   0
   Będzie do godziny czasu ;)
   edit: Aktualizacja dodana.
   1. nirsonxx
      Użytkownik
    18 Listopad 2019 07:24
    32
    0
    Czemu dodałeś starszą wersję 16-tego listopada update 1.9.6.15413 (z 08.11.2019) skoro jest dostępna 1.9.7.15454 (od 15.11.2019) ? :P
   2. ElAmigos
    Uploader
    18 Listopad 2019 10:57
    192
    1
    Wczoraj dopiero została dodana aktualizacja od elamigos 1.9.7.15454 (15.11.2019) (Geändert von elamigos3 (Gestern um 19:25 Uhr))
    BTW. Już leci upload najnowszej wersji.

Najlepsze gry strategiczne: ranking gier strategicznych, które warto znać

Szukasz najlepszych gier strategicznych, które pozwolą Ci wcielić się w rolę dowódcy, przywódcy czy zarządcy? Ranking gier strategicznych, który przygotowaliśmy dla Ciebie, zawiera tytuły, które warto znać. To propozycje dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać i kierować oraz chcą się zmierzyć z wymagającymi przeciwnikami.

Najlepsze gry strategiczne: They Are Billions

Nie lada wyzwanie czeka na graczy w grze strategicznej They Are Billions. Twoim zadaniem jest zbudować potężną kolonię w świecie pełnym hord zombie. Rzecz jasna, przyjdzie ci bronić swojej fortceczki przed wyniszczającymi atakami nieumarłych. Rozwój infrastruktury i armii to klucz do sukcesu w tej fascynującej strategii - cały czas zdobywaj i wykorzystuj zasoby, by wyprzedzić swoich przeciwników.

Tower Defense: klasyka gier strategicznych

Tower Defense to rodzaj gier strategicznych, który rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. W tej kategorii znajdziemy wiele świetnych tytułów, np. Bloons TD, Clash Royale czy Plants vs. Zombies. Twój cel polega na zbudowaniu nie do przejścia linii obrony przy pomocy wieżyczek blokujących drogę przeciwnikom. Taktyczne myślenie i ciągłe ulepszanie swojej obrony to klucz do wygranej bitwy!

Planet Zoo: strategiczne zarządzanie ogrodem zoologicznym

Jednym z bardziej oryginalnych tytułów wśród najlepszych gier strategicznych jest Planet Zoo. W tej grze to Ty jesteś zarządcą ogrodu zoologicznego, a twoim zadaniem będzie rozbudowa parku oraz dbanie o jego mieszkańców - zwierzęta. Starannie planuj rozwój infrastruktury, przyjrzyj się potrzebom zwierząt i pomyśl o wpływie pory roku na życie w zoo. Planet Zoo to świetne połączenie strategii, zarządzania i edukacji ekologicznej.

Cywilizacja: klasyk strategicznego zarządzania

Seria gier strategicznych Cywilizacja zawładnęła sercami graczy na całym świecie. Wymiatając wcielenie, od starożytnej cywilizacji do nowoczesnych technologii, gracz będzie musiał radzić sobie z rozbudową miast, dyplomacją, nauką czy deklaracją wojen. Rzecz jasna, nie tylko twoja cywilizacja ma ambicje, a inni gracze będą dążyć do globalnej dominacji. Cały czas rozwijaj swoje szare komórki, aby być krokiem przed przeciwnikami i zapewnić zwycięstwo swojej nacji!

Podsumowanie

Najlepsze gry strategiczne to świetna propozycja dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać zasobami i pragną zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Bez względu na to, czy wybierzesz jeden z tytułów z naszego rankingu gier strategicznych czy inną fantastyczną grę, życzymy Ci udanej zabawy i doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności strategicznego myślenia!