Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Cafe Owner Simulator

PL
Cafe Owner Simulator
 • 80
1
 • Data premiery:
  5 grudnia 2022
 • Gatunek gry:
  Projektowanie i ilustrowanie, Gospodarka, Symulatory, Zarządzanie zasobami, Budowanie, Jednoosobowe, Symulator życia, Budowanie bazy, Zarządzanie, Piaskownica, Gotowanie, FPP
 • Producent:
  Second Reality
 • Wydanie:
  FitGirl
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, Russian, German, Spanish - Spain, Simplified Chinese, Polish, Portuguese - Portugal, Turkish, French, Italian, Ukrainian
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  2.94GB

Otwórz swoją wymarzoną restaurację w FPP. Stwórz unikalny wygląd zewnętrzny i wnętrze, zatrudnij najlepszych pracowników i kucharzy, stwórz miejsce, w którym ludzie będą uwielbiać jeść, spędzać czas i wydawać swoje pieniądze. Symulacja biznesu restauracyjnego.

Na swoje 26 urodziny otrzymałeś od ojca, który jest poważnym przestępcą, czek na 26 tys. na spełnienie swojego marzenia. Przeznaczasz je na zakup restauracji, którą chcesz doprowadzić do komercyjnego sukcesu. Poza tym nie ma prawdziwej historii, co nie jest konieczne, ale byłoby miłe. Tylko bezsensowne informacje, po których fotografuje się np. Yeti.

Rozgrywka:

Na początku znajdujesz się w kompletnie brudnym i pełnym szczurów sklepie. Teraz nadszedł czas na oczyszczenie statku, a w tym celu trzeba zamówić usługę wywozu śmieci co jakiś czas, gdy kontener jest pełny. Ale pojemnik jest napełniany automatycznie i nie trzeba samemu wozić tam śmieci. Następnie trzeba wyposażyć restaurację w urządzenia, a także umieścić gniazdka, które zasilą urządzenia w prąd. W końcu potrzebny jest kucharz, wtedy można otworzyć sklep. 

Teraz przyjmujesz zamówienia i obsługujesz je po fakcie. W ten sposób zarabiasz pieniądze i otrzymujesz XP za wszystkie swoje działania. Odblokowujesz nowy sprzęt, przepisy i możliwość przydzielania pracowników do nowych miejsc pracy. Dodatkowo otrzymujesz punkty umiejętności, za pomocą których możesz rozszerzać różne korzyści, np. Pracownicy pracują szybciej. Można też w pewnym momencie rozbudować restaurację. Możesz zapisać w każdej chwili, ale masz tylko jeden slot pamięci. 

Niestety restaurację można rozbudować tylko wtedy, gdy się ją najpierw zamknie, co jest denerwujące, gdy ma się już wystarczającą liczbę pracowników, bo wiele rzeczy działa na własną rękę. To samo dotyczy sytuacji, gdy chcesz przypisać nowych pracowników do stacji roboczej. Co jakiś czas pojawia się mail, w którym trzeba przygotować kolejną restaurację. Z pozytywnej strony, możesz wyłączyć szczególnie irytujące elementy, takie jak karaluchy i bezdomni. Po 3 godzinach zobaczyliście już wszystko, co gra potrafi, potem pozostaje już tylko kwestia dalszej rozbudowy restauracji. Większość osób powinna mieć dość po kolejnej godzinie.

Świat

Mała restauracja i jej otoczenie, gdzie można również odkryć niektóre zwierzęta. Oprócz kotów można też odkryć łosia czy yeti. Inne zwierzęta, takie jak ptaki, można tylko usłyszeć, a nie zobaczyć. Zamiast tego po niebie regularnie przelatuje samolot, a irytująca straż pożarna przychodzi i karze cię za niewystarczającą ilość czujników dymu. Kompletna bzdura, nie ma restauracji, regularnie odchodziłby bez sensu. 

Gra posiada dynamiczne zmiany dnia i nocy oraz losową pogodę. Podczas burzy restauracja łatwo ulega zniszczeniu i wymaga naprawy. Rośliny łatwo poruszają się na wietrze. Zarówno personel jak i goście podchodzą do swoich spraw autentycznie. Gra nie jest więc całkowicie nierealistyczna, ale nie jest też do końca realistyczna, to samo dotyczy żywości świata gry.

Wnioski:

Nie powinieneś oczekiwać, że będziesz prowadził prawdziwą kawiarnię, zamiast tego prowadzisz restaurację typu fast food, która również sprzedaje kawę. Gra nie robi nic fundamentalnie złego, ale też nic fundamentalnie dobrego. Jeśli chcesz zbudować restaurację, są zdecydowanie lepsze gry. Jeśli grałeś we wszystkie dobre gry, możesz rzucić okiem na tę przeciętną grę, ale za 19 euro jest zdecydowanie za droga. Nie powinniście wydać więcej niż 10 euro, zwłaszcza w obliczu dość krótkiego czasu gry.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Cafe Owner Simulator (2022), 2.94GB

Version: v1.0.202
Languages: RUS/ENG/MULTI11
Original Size: 10.3 GB
Repack Size: 2.9 GB

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj grę.
3. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Cafe Owner Simulator Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


 • Na podstawie wydania Steam BuildID 10066341: 10.3 GB, dzięki AR-81!
 • CODEX crack/emu zastosowany ponad
 • 100% Lossless & MD5 Perfect: wszystkie pliki są identyczne z oryginałami po instalacji
 • NIC nie jest zripowane, NIC nie jest ponownie kodowane.
 • Znacznie mniejszy rozmiar archiwum (skompresowany z 10,3 do 2,9 GB)
 • Instalacja trwa 2-3 minuty (w zależności od systemu)
 • Poinstalacyjne sprawdzenie integralności, abyś mógł się upewnić, że wszystko zainstalowało się poprawnie
 • Miejsce na HDD po instalacji: 10,3 GB
 • Język można zmienić w ustawieniach gry
 • Co najmniej 2 GB wolnej pamięci RAM (w tym wirtualnej) wymagane do instalacji tego repacka
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5
Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6 GB or Radeon equivalent
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB available space
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5
Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6 GB or Radeon equivalent
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB available space
System operacyjny: Windows 10

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.