Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

DREDGE

Data edycji: 22-12-2023, 02:33
Powód: Updated to version 1.4.2 (18.12.2023)

DREDGE
 • 100
2
 • Data premiery:
  30 Marzec 2023
 • Gatunek gry:
  RPG, ekonomiczne, wędkarstwo, ryby, horror, Cthulhu, indie, łodzie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Crack:
  MrGoldberg
 • Rozmiar gry:
  0.85GB

DREDGE to intrygujące połączenie gry RPG z elementami horroru, w której gracze wcielają się w rolę początkującego rybaka. Stawiając czoła wyzwaniom zarówno natury, jak i groźnym potworom oraz kultystom, gracze muszą dbać o swój rybacki biznes i odkrywać tajemnice zatopionego świata.

Fabuła i tło

Gracz trafia na archipelag wysp zwanych Marrow, gdzie próbuje rozkręcić własny rybacki biznes. W miarę jak zaczynają zdobywać doświadczenie, odkrywają, że otaczające wody kryją przerażające sekrety, a tajemnicza okultystyczna organizacja dąży do wykorzystania ich w celu zdobycia władzy.

Mechanika gry

DREDGE to gra RPG, w której głównym zadaniem gracza jest poławianie ryb i zarabianie na ich sprzedaży. Na początek gracze mają do dyspozycji niewielki kuter, który można ulepszać, zdobywając nowe silniki, większą ładowność, lepsze wędki, sieci i pułapki na kraby. Rozwój fabuły odsłania kolejne lukratywne regiony do odkrycia oraz nowe wyzwania.

Zlecenia i artefakty

W DREDGE gracze otrzymują także oferty wydobywania tajemniczych artefaktów spoczywających na dnie oceanu. Te misje są zarówno bardzo dochodowe, jak i niebezpieczne. W miarę postępów w fabule, nasz tajemniczy pracodawca staje się coraz mniej godny zaufania.

Niebezpieczeństwa i potwory

Oceany w DREDGE są pełne zagrożeń, takich jak sztormy czy płycizny, ale nie tylko. Gracze muszą również stawić czoła przerażającym bestiom atakującym z głębin oraz z powietrza. Wydobyte artefakty umożliwiają zdobycie nadnaturalnych mocy, które pomagają w przetrwaniu i zarabianiu.

Tryb gry

DREDGE oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza, zapewniając immersyjne doświadczenie w świecie pełnym tajemnic i zagrożeń.

Grafika i oprawa wizualna

Gra cechuje się atrakcyjną trójwymiarową grafiką, która łączy w sobie kreskówkowy styl z mrocznym klimatem horroru. To niezapomniana podróż po świecie, gdzie potwory Cthulhu czyhają na każdym kroku.

Muzyka i dźwięk

DREDGE oferuje również oryginalną ścieżkę dźwiękową, która doskonale oddaje niesamowitą atmosferę gry. Muzyka i efekty dźwiękowe są starannie dopasowane do rozgrywki, wzmacniając uczucie napięcia i niepokoju podczas eksplorowania mrocznych głębin oraz starć z potworami.

Interakcja z postaciami niezależnymi

W trakcie gry gracze spotkają szereg interesujących postaci niezależnych, które dostarczą im zadań, tajemniczych informacji i pomocy w odkrywaniu świata DREDGE. Dialogi z NPC są ważnym elementem rozgrywki, pozwalającym na lepsze zrozumienie tła fabularnego i wpływ na rozwój historii.

Proceduralne generowanie zawartości

DREDGE korzysta z proceduralnego generowania zawartości, co sprawia, że każda rozgrywka jest nieco inna. Losowo generowane mapy, ryby i artefakty zwiększają wartość rozgrywki i zachęcają do powrotu do gry, aby odkryć kolejne ukryte sekrety.

System osiągnięć i nagród

Gra oferuje system osiągnięć i nagród, które zachęcają graczy do eksplorowania, zdobywania nowych umiejętności i podejmowania wyzwań. Osiągnięcia są zarówno wymagające, jak i satysfakcjonujące, a zdobycie ich wszystkich stanowi dodatkowe wyzwanie dla ambitnych graczy.

Wniosek

DREDGE to niezwykle wciągająca i oryginalna gra RPG z elementami horroru, która oferuje unikalne doświadczenie pełne niepokoju, tajemnic i grozy. Z atrakcyjną trójwymiarową grafiką, kreskówkowym stylem i mrocznym klimatem horroru, gra pozwala graczom zanurzyć się w świecie, gdzie potwory Cthulhu czyhają na każdym kroku. Dzięki bogatej mechanice gry, interesującym postaciom oraz proceduralnemu generowaniu zawartości, DREDGE to pozycja, której nie można przegapić.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

DREDGE Deluxe Edition (2023), 0.85GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by MrGoldberg). 

Updated to version 1.4.2 (18.12.2023).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


DREDGE Deluxe Edition Pobierz za darmo


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


DLC: The Pale Reach, Blackstone Key, Soundtrack (mp3), Artbook.

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-2100 | AMD Phenom II X4 965
Karta graficzna: Nvidia 8800 GT 512MB | Radeon HD 6570 1GB
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB available space
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5-2550K | AMD FX-8370
Karta graficzna: Nvidia GTS 450 1GB | Radeon HD 5770 1GB
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB available space
System operacyjny: Windows 10
Nazwa
Rozmiar
S/L
TORRENT
Dredge
0.85 GB
?
Pobierz

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.