Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Planet of Lana

PL

Data edycji: 11-10-2023, 09:36
Powód: Updated to version 1.1.0.0 (25.09.2023)

Planet of Lana
 • 100
1
 • Data premiery:
  23 maja 2023
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, science fiction, platformówki, indie, 2.5D, side-scroll, przygodowe gry akcji, Xbox Play Anywhere, Xbox Game Pass, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Czech, Portuguese, Portuguese-Brazil, Dutch, Danish, Hungarian, Swedish, Norwegian, Turkish, Romanian, Ukrainian, Greek, Japanese, Korean, Simplified Chinese
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  2.87GB

Planet of Lana to epicka kosmiczna opowieść, pełna barwnych krajobrazów i nieznanych istot, której bohaterką jest młoda dziewczyna wraz ze swoim lojalnym przyjacielem. Ta gra stanowi unikalne połączenie zagadek i przygód, tworząc kinową oprawę na skalę nie tylko wieków, ale i galaktyk.

Fabuła

Załóżmy, że nasza planeta, dawno temu oazą harmonii między ludźmi, naturą i zwierzętami, zmienia się nie do poznania. Dzieje się tak pod wpływem bezimiennych sił, które przez setki lat przygotowywały się do zmiany jej status quo. Właśnie w takim świecie odbywa się nasza opowieść. Ale uwaga - nie jest to opowieść o wojnie. To historia o pięknej, pełnej życia planecie, oraz o podróży, której celem jest zachowanie tego stanu.

Kluczowe cechy gry

Na przestrzeni sześciogodzinnej gry, przemierzając różnorodne środowiska, napotykamy szereg zagadek związanych z otoczeniem, odkrywamy złośliwy plan zrodzony w umysłach przeciwników, a wszystko to przy akompaniamencie bogatej orkiestrowej ścieżki dźwiękowej. Gra Planet of Lana wyróżnia się unikalną mechaniką, polegającą na współpracy z kompanem, oraz na rozwijaniu strategii opartych na skradaniu się i inteligencji. W każdym momencie możemy spotkać się z wyzwaniami wymagającymi szybkich refleksów, a odkrywanie opowieści na skalę galaktyk i wieków dodaje tej grze głębi.

Opinia

Planet of Lana posiada wszystkie cechy gry platformowej bogatej w historię. Mimo że na papierze gra ma wszystko, czego możemy oczekiwać, w praktyce wydaje się, że czegoś brakuje. Brakuje emocjonalnego piku, który sprawiłby, że historia przyciągnie nas na dłużej. Mimo to, gra nadal dostarcza przyjemnych chwil i stanowi solidne 7/10.

Świat gry

Ruchome ilustracje i porywające sekwencje akcji tworzą niesamowite tło dla opowieści Lany. Nawigacja przez rozmieszczone na planszach skrzynki, wspinaczka po linach, naciskanie przycisków i unikanie robotów to tylko niektóre z zadań, które muszą wykonać gracze. Mimo pewnej monotonii, gra utrzymuje dobry rytm, co sprawia, że całość jest satysfakcjonująca.

Wnioski

Chociaż Planet of Lana nie odbiega znacząco od kanonu gier platformowo-zagadkowych, to jednak oferuje unikalne sekwencje akcji i przepiękne scenerie. Gra może nie osiąga szczytów takich tytułów jak "Ori And The Blind Forest" czy "Limbo", ale stanowi solidną, pełną emocji kosmiczną opowieść, którą warto poznać.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Planet of Lana (2023), 2.87GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 1.1.0.0 (25.09.2023).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Planet of Lana Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5
Karta graficzna: GTX 660
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB dostępnego miejsca
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7
Karta graficzna: GTX 1060
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 10 GB dostępnego miejsca
System operacyjny: Windows 10
Nazwa
Rozmiar
S/L
TORRENT
Planet-of-Lana
2.87 GB
?
Pobierz

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.