Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Baldur's Gate Enhanced Edition

Data edycji: 7-06-2021, 13:37
Powód: Updated to version 2.6.6.0 (18.05.2021)

Baldur's Gate Enhanced Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  28 listopad 2012
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, widok izometryczny, Dungeons & Dragons, reedycje/remastery/remaki, funkcje cross-platform, kooperacja, klasyczne RPG
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Czech, Portuguese-Brazil, Ukrainian, Turkish, Ukrainian, Hungarian, Korean, Japanese, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, German (+ partially French, Polish, Russian)
 • Crack:
  nie jest potrzebny
Baldur's Gate: Enhanced Edition jest rozbudowaną i zremasterowaną wersją słynnej gry RPG - Baldur's Gate. Tytuł wzbogacony został o nową zawartość, liczne usprawnienia techniczne oraz rozszerzenie znane jako Opowieści z Wybrzeża Mieczy.

Fabuła


Podobnie jak oryginalna produkcja, gra Baldur's Gate osadzona jest w uniwersum Zapomnianych Krain. Główny bohater opowieści to sierota, który wychowywany jest przez niejakiego Goriona w twierdzy Candlekeep. Przybrany ojciec protagonisty ginie w trakcie ataku bandytów na mury warowni. Celem agresorów jest jednak główny bohater, który razem z przybraną siostrą Imoen decyduje się na ucieczkę. Podczas przygody gracz poznaje prawdę o pochodzeniu swojego herosa oraz jego przeznaczeniu. Musi też przemierzać niebezpieczne lokacje razem z napotkanymi postaciami, którzy stają się jego towarzyszami.  

Mechanika


Zabawa w Baldur's Gate: Enhanced Edition rozpoczyna się od stworzenia własnej postaci. Gracz może wybrać jego płeć, rasę, wygląd oraz klasę, a nawet charakter i umiejętności. Mechanika samej rozgrywki opiera się na rozwiązaniach znanych z drugiej edycji systemu Dungeons & Dragons. To doskonała propozycja dla osób, które lubią gry darmowe i ciekawe. Akcja prezentowana jest w widoku izometrycznym. Gracz przemierza rozmaite lokacje i wykonuje zadania, a także podejmuje się walki z napotkanymi adwersarzami. Starcia rozgrywają się w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy.
 

Rozgrywka


Drużyna gracza może liczyć maksymalnie sześciu członków. Napotkani bohaterowie różnią się charakterem, a także specjalizacją. Do grupy zabrać można zarówno wojowników, jak i magów czy łotrzyków. Jeżeli lubisz gry RPG, pobierz Baldur's Gate: Enhanced Edition Download i zbierz własną drużynę. Herosi mogą zdobywać punkty doświadczenia i awansować na wyższe poziomy, dzięki czemu w miarę postępów zwiększają swój bojowy potencjał.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Baldur's Gate - Enhanced Edition (2012), 3.50GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 2.6.6.0 (18.05.2021); 

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Baldur's Gate Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Download mega.nz

 Download megaup.net

 Download turb.cc

Dodatki DLC: Siege of Dragonspear, Faces of Good and Evil.

Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Pentium 4 1 GHz
Karta graficzna: 128 MB VRAM
Pamięć: 512 MB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.