Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Assassin's Creed: Revelations Gold Edition

Assassin's Creed: Revelations Gold Edition
 • 60
5
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  29 listopad 2011
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, multiplayer, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, renesans, historyczne, przygodowe gry akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Portuguese, Dutch, Danish, Norwegian, Swedish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  Theta, Skidrow
 • Rozmiar gry:
  4.75GB

Assassin's Creed: Revelations, czyli przygoda w Konstantynopolu


W większości przypadków darmowe gry dostępne w większości serwisów internetowych nie zaskakują fabułą, ani nawet szatą graficzną. Z Assassin's Creed: Revelations jest inaczej. Ta kolejna część niezwykłej serii przenosi nas do zupełnie nowego świata, z którym jej miłośnicy nie mieli jeszcze do czynienia.


Konstantynopol i Sulejman Wspaniały


Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy Sulejmana Wspaniałego, koniecznie pobierz na swój komputer Assassin's Creed: Revelations. Tak, to nie żart. W tej oryginalnej pozycji nasz główny bohater, (legendarny Ezio) idąc śladami swego legendarnego przodka Altaira, przenosi się do XVI - wiecznego Konstantynopola.


Niestety sprawy nie mają się tam dobrze. Okazuje się, że w tym mieście trzeba będzie stawić czoła bardzo silnej grupie Templariuszy. Nasz bohater - chcąc z nimi zwyciężyć - będzie musiał sprzymierzyć się z samym Sulejmanem Wspaniałym i lokalnymi członkami Bractwa.


Fabuła zakorzeniona w otwartym świecie


Istotą gry jest otwarty, sandboksowy świat, który wraz z kolejną odsłoną serii ulega ciągłym przemianom. Podobnie jak i w poprzednich częściach również i tu pojawiają się misje fabularne i poboczne, które są w pewnym sensie "upstrzone" szeregiem minigier, przyspieszających rozwój postaci głównego bohatera. Nowością w grze jest system odkrywania otoczenia. Mapa podzielona jest na kwartały, których odkrycie jest zależne od zdobycia tak zwanych punktów widokowych.


To jednak nie wszystko. Ezio może nadal bardzo szybko pokonywać różne lokacje, choć jak wynika z fabuły, ma już około 50 lat. Ciekawostką jest wprowadzenie do rozgrywki specjalnych narzędzi, umożliwiających wykonanie tzw. tyrolki. Dzięki niej postać porusza się jeszcze szybciej.


Podsumowanie


Reasumując, Assassin's Creed: Revelations jest grą zachowującą dobrze znany klimat serii. Podobnie jak i w jej poprzednich odsłonach, również i tu znajdziemy sporo widowiskowych starć a także wypróbujemy swoje umiejętności w zakresie skradania do celu. Jednym słowem gracz nie będzie mógł się nudzić.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed: Revelations Gold Edition (2011), 4.75GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Theta or Skidrow). 

Updated to version 1.03

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Assassin's Creed: Revelations Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: The Lost Archive, Vlad the Impaler's Prison, Mediterranean Traveler Map Pack, The Ancestors Character Pack, Turkish Assassin Armor Outfit, Armor of Brutus Outfit, Altair Skin Outfit, Weapon capacity upgrades for crossbow & pistol & bombs. No multiplayer mode.


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 1.5 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.