The Elder Scrolls V Skyrim: Enderal Forgotten Stories

The Elder Scrolls V Skyrim: Enderal Forgotten Stories
 • 100
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  14 luty 2019
 • Gatunek gry:
  RPG, FPP, TPP, fantasy, sandbox, RPG akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, German
 • Dubbing/Audio:
  English, German
 • Crack:
  Codex

Fabuła


Tytułowa gra jest darmowym dodatkiem do fabularnej, spektakularnej gry, której fani nie będą zawiedzeni. Gra wprowadza graczy w zupełnie nowy, otwarty świat z własną tradycją, a dodatek wprowadza ogromną ilość pozytywnych zmian, które pogłębią i tak już interesującą fabułę.

Rozszerzenie możliwości rozwoju postaci oraz wprowadzeniem zupełnie nowych zadań dla graczy to nie wszystko, co dostaje się grając w tę grę. Żeby to sprawdzić wystarczy, że pobierzesz za darmo The Elder Scrolls V Skyrim Enderal Forgotten Stories Download i wpadniesz w wir niesamowitej historii.

Nowa mechanika przetrwania, dodatkowe punkty klasy i doświadczenia, specjalne umiejętności bohatera i nowy, wymagający nauki system walki sprawią, że dodatek porwie nas niczym zupełnie nowa gra.

Zasady gry


Przygodowa gra z dobrym punktem widzenia poczynań gracza i ciekawą techniką walki. Bohater może przypisywać jednoręczną broń do dowolnej ręki i posługiwać się dwoma brońmi naraz jeśli tylko je posiada.

Stamina, mana i poziom życia pozwalają określić, w jakim stanie jest nasz bohater podczas walki i czy mamy jakieś możliwości wygrania potyczki, która jest zwykle dosyć wymagająca.

Umiejętność korzystania z mikstur i rzeczy znalezionych podczas gry pozwala na swobodne korzystanie z uroków gry, której sporym elementem jest właśnie walka i element skradania się. Dobre opanowanie systemu gry pozwala na czerpanie z niej ogromnej satysfakcji, a spędzone przed ekranem godziny nie będą pozbawione przyjemności czerpanej z pokonywania coraz to nowszych przeszkód.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Elder Scrolls V Skyrim: Enderal Forgotten Stories (2019), 14.15GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.5.4.0 (24.03.2019).

+ patch/update 1.5.4.0 - 1.5.5.0 (27.04.2019) & crack (by Codex), 8MB

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

The Elder Scrolls V Skyrim: Enderal Forgotten Stories Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Bez rejestracji możesz pobierać z RocketShare.com Download rocketshare.com

+ patch/update 1.5.4.0 - 1.5.7.0 (16.07.2019) & crack (by Codex), 19MBAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Bez rejestracji możesz pobierać z RocketShare.comEnderal Forgotten Stories do pobrania graCrack Skyrim Enderal Forgotten Stories pobierz gręTorrent Skyrim Enderal Forgotten Stories downloadściągnij Skyrim Enderal Forgotten Stories za darmo
Minimalne:
Rekomendowane:
System: Win 7, Win 8, Win 10
Procesor: Intel Core2Duo E7400 CPU
Pamięć: 4 GB RAM
Grafika: GeForce 9800 GTX lub lepsza
Miejsce na dysku: 16 GB
System: Win 7, Win 8, Win 10
Procesor: Intel i5-2400/AMD FX-8320
Pamięć: 8 GB RAM
Grafika: GeForce GTX 970 lub lepsza
Miejsce na dysku: 16 GB

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.