Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Alien: Isolation Complete Edition

Alien: Isolation Complete Edition
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  7 październik 2014
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, survival horror, skradanki, filmy, Alien (marka), crafting
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese, Czech
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese
 • Crack:
  Codex/FTS
Alien: Isolation to pierwszoosobowa gra, która została wyprodukowana w klimacie horroru. Cała akcja toczy się przede wszystkim w uniwersum kultowego filmu grozy pod tytułem "Obcy". Podczas rozgrywki mamy możliwość wcielenia się w postać Amandy, córki głównej bohaterki filmu, oficer - Ellen Ripley.

Ciekawa akcja gry


Akcja gry toczy się przede wszystkim piętnaście lat po wydarzeniach znanych z pierwszej części filmu. Osoba, która zdecyduje się na zagranie w tą grę musi wyruszyć w niebezpieczną misję, w celu odnalezienia skrzynki frachtowca Nostromo. Amanda musi poznać całą prawdę oraz dowiedzieć się co tak naprawdę stało się z jej matką.

Podczas niebezpiecznej misji Amanda może liczyć na wiele osób. Relacje międzyludzkie w tejże części stanowią istotną część fabuły gry. Trzeba o tym pamiętać. Gra zabierze nas w niesamowity klimat i wszechobecne poczucie zagrożenia oraz przerażenia. Naszym tropem niestety podąża niebezpieczny wróg, który chce za wszelką cenę nas pokonać.

Niebezpieczeństwo na każdym kroku


Nasz wróg wyposażony jest w wyjątkowy system zmysłów, takich jak na przykład: doskonały słuch, wzrok oraz węch. Pobierz Alien: Isolation i zrób wszystko, aby pokonać swojego przeciwnika. To może okazać się trudne, aczkolwiek nie niemożliwe. Amanda musi tworzyć różne przedmioty, które mogą jej pomóc podczas rozgrywki. Z pomogą przychodzi jej także wykrywacz ruchu, który z całą pewnością jest ważnym elementem tej gry.

Walka z hordami potworów to z całą pewnością jeden z najbardziej niebezpiecznych momentów tejże gry. Amanda musi zrobić wszystko, aby zapewnić sobie oraz innym bezpieczeństwo. Osoba, która zdecyduje się na zagranie w tą grę, musi liczyć się z tym, że przed nią wiele niebezpiecznych misji oraz zadań. Darmowe gry pozwalają na to, aby bezpłatnie wczuć się w cały klimat rozgrywki.

Gra zawiera doskonałą grafikę oraz ścieżkę dźwiękową, która pozwala nam wczuć się w klimat maksymalnie. Z całą pewnością warto wcielić się w postać Amandy, aby pokonać wszystkich, przerażających wrogów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Alien: Isolation Complete Edition (2014), 10.69GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/FTS). 

Updated till 02.03.2015 (Update 8)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Alien: Isolation Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Dodatki DLC: The Trigger, Lost Contact, Safe Haven, Trauma, Corporate Lockdown, Last Survivor, Crew Expendable, Season Pass.

Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Quad 3 GHz
Karta graficzna: 2 GB VRAM
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows 7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.