Broken Sword 5: The Serpent's Curse

PL
Broken Sword 5: The Serpent's Curse
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  4 grudzień 2013
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, point-and-click, crowdfunding, indie, epizodyczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  6.79GB

Darmowe gry nie zawsze proste, szybkie i stosunkowo nudne - w tym przypadku przygodówka Broken Sword oferuje nam doskonałą jakość każdej z wymienionych cech. Po kliknięciu "pobierz" na komputerze pojawi się gra przygodowa, na której przejście potrzeba dobrych kilkunastu, a czasem nawet i kilkudziesięciu godzin.


Fabuła gry

Opisywana gra przygodowa rozpoczyna swój bieg od niezbyt długiej retrospekcji, w której tajemniczy i zły nazista kradnie bardzo wartościowy obraz. Recz dzieje się w Katalonii w roku 1937. Po tym wydarzeniu rozgrywka wraca do współczesności.


Któregoś dnia w Paryżu, na jednej z popularnych wystaw spotykają się odważny i nietuzinkowy George Stobbart i francuska dziennikarka Nicole „Nico” Collard. Podczas oglądania wielce popularnych malowideł dochodzi do powtórki z historii - protagoniści są świadkami wyprowadzenia z budynku współcześnie jednego z najbardziej cennych obrazów.


Rozgrywka polega na rozwikłaniu zagadki, na którą trafiają bohaterowie podczas próby odzyskania obrazu - okazuje się bowiem, że ma to związek z kradzieżą z roku 1937, a to podnosi rangę wziętej sprawy o kilka znaczących pozycji w górę.


Mechanika, grafika oraz zasady gry

Bardzo prosta i tradycyjna mechanika gry point & click nie powinna sprawić graczom żadnym problemów podczas rozgrywki. Naszym zadaniem jest rozmowa ze spotykanymi osobami, wczucie się w klimat otoczenia oraz rozwiązywanie zagadek.


O ile rozmowa z napotkanymi osobnikami nie może sprawić żadnych kłopotów, o tyle rozwiązywanie bieżących zagadek owszem. Dla ułatwienia gracz może włączyć podpowiedzi i podświetlenia przedmiotów, które musi znaleźć na planszy, lub w które powinien kliknąć, żeby przejść do dalszej części rozgrywki.


Grafika nie odbiega od tradycyjnych opraw popularnych gier przygodowych - dwuwymiarowe, kolorowe tło pełne szczegółów jest światem dla trójwymiarowych, płynnie poruszających się po ekranie postaci.


Klimatyczna, doskonale dobrana muzyka pozwala na całkowite wchłonięcie gracza przez grę, a dialogi użyte podczas rozgrywki całkowicie podbijają jakość gry o kilka kresek w górę - profesjonalni aktorzy stanęli na wysokości zadania.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Broken Sword 5: The Serpent's Curse Episode 1 + Episode 2 (2014), 6.79GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Broken Sword 5: The Serpent's Curse Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com

[media=https://www.youtube.com/watch?v=8C9f0aV4h3c]

Minimalne:
Procesor: Pentium IV 1.6 GHz
Karta graficzna: 256 MB VRAM
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 7 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista(SP1)/7(SP1)/8

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.