Cities Skylines Deluxe Edition

Data edycji: 23-05-2023, 20:42
Powód: + update 1.16.1.F2 - 1.17.0.F3 (23.05.2023)

Cities Skylines Deluxe Edition
 • 100
4
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  10 marzec 2015
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, sandbox, budowa miasta
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex/machine
 • Rozmiar gry:
  6.78GB

Cities: Skylines to ekonomiczna gra strategiczna stworzona przez zespół Colossal Order, znany z Cities in Motion i Cities in Motion 2: The Modern Days. Tym razem twórcy postanowili nie ograniczać się do tematu transportu miejskiego i rzucili wyzwanie projektom typu SimCity.

Mechanika

Cities: Skylines to klasyczny przedstawiciel gatunku strategii typu city builder. Celem gry jest zbudowanie sprawnie funkcjonującego miasta, przy jednoczesnym zachowaniu jego stabilności finansowej. Gracz zaczyna na obszarze 4 kilometrów kwadratowych (z czasem można go powiększyć do maksymalnie 36 kilometrów kwadratowych) i musi budować drogi, rozmieszczać strefy mieszkalne, handlowe i przemysłowe, projektować trasy transportu publicznego oraz dbać o zadowolenie mieszkańców. Kolejne elementy związane z zarządzaniem miastem odblokowywane są stopniowo wraz ze wzrostem populacji.

Do dyspozycji gracza oddano kilka rodzajów dróg, które zapewniają różną przepustowość. Wszystkie z nich (poza autostradami) pozwalają również na budowę rozmaitych budynków oraz stref mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Jeśli dana ulica jest zbyt wąska, by zagwarantować płynny przepływ pojazdów, pojawią się korki, utrudniające transport towarów i przemieszczanie się ludzi.

Miasto do funkcjonowania potrzebuje odpowiedniej infrastruktury - elektryczności, wody i wywozu śmieci - a także budynków zapewniających bezpieczeństwo jego mieszkańcom - policji, straży pożarnej, służby zdrowia i zakładu pogrzebowego. Dodatkowo gracz może również zdecydować się na wprowadzenie transportu publicznego, takiego jak autobusy. Jego rola nie ogranicza się jednak tylko do stawiania odpowiednich budowli - musi on również wytyczyć linie, po których będą poruszać się pojazdy.

Każda konstrukcja wymaga jednak odpowiednich środków finansowych. Miasto może zagwarantować sobie dochody dzięki podatkom, eksportowi towarów oraz zyskom z transportu publicznego.

Cities: Skylines pozwala również na podział miast na dzielnice. Każda dzielnica może różnić się specjalizacją, stawką podatkową, naciskiem na edukację i prawami.

Tryby gry

Cities: Skylines pozwala na zabawę jedynie w trybie dla pojedynczego gracza.

Aspekty techniczne

Cities: Skylines oferuje prostą, ale atrakcyjną grafikę. Gracz może dowolnie manipulować kamerą.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Cities Skylines Deluxe Edition (2015), 6.78GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/machine). 

Updated to version 1.16.1.F2 (22.03.2023); 69 DLC are included.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Cities Skylines Pobierz za darmo


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.16.1.F2 - 1.17.0.F3 (23.05.2023) & crack (by Codex/Rune), 274MB

New DLC: Hotels and Retreats, 3x Content Creator Pack.


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Financial Districts, Plazas & Promenades, Airports, Train Stations, Sunset Harbor, Modern City Center, Campus, Industries, Synthetic Dawn Radio, Parklife, All That Jazz, Green Cities, Concerts, Mass Transit, Country Road Radio, Content Creator Pack European Suburbia, Rock City Radio, Pearls From the East, Natural Disasters, Relaxation Station, High-Tech Buildings, Stadiums - European Club Pack, Art Deco, Match Day, Snowfall, After Dark, Soundtrack (mp3), Digital Artbook.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/AMD Athlon 64 X2 6400+ 3.2 GHz
Karta graficzna: 512 MB GeForce GTX 260/Radeon HD 5670
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1 64-bit
Procesor: Intel Core i5-3470 3.20 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. dawidpawlak22
   AktywnyU
  16 Maj 2023 18:02
  3
  0

  da radę załadować poprzednią wersje? Na tej mi z modami nie chce wczytać gry.

  1. andrzejc1969
   17 Maj 2023 10:48
   129
   0

   tu problem może nie jest z modami tylko wersja systemu ?? uruchom jako administrator i z zgodnością win 7 /8 

   1. dawidpawlak22
     AktywnyU
    17 Maj 2023 19:38
    3
    0

    kwestia moda traffic manager, jednakże przed tą łatką wszystko pięknie elegancko działało. Po tej aktualizacji wyskakuje przy tym modzie błędy. Jeśli dało by się wgrać poprzednią wersje i doinstalować łatkę dla chętnych, jak to było w wiedźminie 3, byłbym bardzo zadowolony :)

   2. Thor
    Administrator
    17 Maj 2023 22:49
    254
    0

    Nie ma już dostępnej poprzedniej wersji, musisz szukać w sieci. Może przyszłe aktualizacje naprawią problem.

 2. misieksdz
   AktywnyU
  1 Październik 2022 16:00
  1
  0

  Da ktoś sam dodatek Plazas & Promenades ?


  1. Thor
   Administrator
   2 Październik 2022 12:34
   254
   0

   Musisz pobrać całość nie ma innej opcji.

Najlepsze gry strategiczne: ranking gier strategicznych, które warto znać

Szukasz najlepszych gier strategicznych, które pozwolą Ci wcielić się w rolę dowódcy, przywódcy czy zarządcy? Ranking gier strategicznych, który przygotowaliśmy dla Ciebie, zawiera tytuły, które warto znać. To propozycje dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać i kierować oraz chcą się zmierzyć z wymagającymi przeciwnikami.

Najlepsze gry strategiczne: They Are Billions

Nie lada wyzwanie czeka na graczy w grze strategicznej They Are Billions. Twoim zadaniem jest zbudować potężną kolonię w świecie pełnym hord zombie. Rzecz jasna, przyjdzie ci bronić swojej fortceczki przed wyniszczającymi atakami nieumarłych. Rozwój infrastruktury i armii to klucz do sukcesu w tej fascynującej strategii - cały czas zdobywaj i wykorzystuj zasoby, by wyprzedzić swoich przeciwników.

Tower Defense: klasyka gier strategicznych

Tower Defense to rodzaj gier strategicznych, który rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. W tej kategorii znajdziemy wiele świetnych tytułów, np. Bloons TD, Clash Royale czy Plants vs. Zombies. Twój cel polega na zbudowaniu nie do przejścia linii obrony przy pomocy wieżyczek blokujących drogę przeciwnikom. Taktyczne myślenie i ciągłe ulepszanie swojej obrony to klucz do wygranej bitwy!

Planet Zoo: strategiczne zarządzanie ogrodem zoologicznym

Jednym z bardziej oryginalnych tytułów wśród najlepszych gier strategicznych jest Planet Zoo. W tej grze to Ty jesteś zarządcą ogrodu zoologicznego, a twoim zadaniem będzie rozbudowa parku oraz dbanie o jego mieszkańców - zwierzęta. Starannie planuj rozwój infrastruktury, przyjrzyj się potrzebom zwierząt i pomyśl o wpływie pory roku na życie w zoo. Planet Zoo to świetne połączenie strategii, zarządzania i edukacji ekologicznej.

Cywilizacja: klasyk strategicznego zarządzania

Seria gier strategicznych Cywilizacja zawładnęła sercami graczy na całym świecie. Wymiatając wcielenie, od starożytnej cywilizacji do nowoczesnych technologii, gracz będzie musiał radzić sobie z rozbudową miast, dyplomacją, nauką czy deklaracją wojen. Rzecz jasna, nie tylko twoja cywilizacja ma ambicje, a inni gracze będą dążyć do globalnej dominacji. Cały czas rozwijaj swoje szare komórki, aby być krokiem przed przeciwnikami i zapewnić zwycięstwo swojej nacji!

Podsumowanie

Najlepsze gry strategiczne to świetna propozycja dla osób, które doceniają taktyczne myślenie, potrafią zarządzać zasobami i pragną zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Bez względu na to, czy wybierzesz jeden z tytułów z naszego rankingu gier strategicznych czy inną fantastyczną grę, życzymy Ci udanej zabawy i doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać swoje umiejętności strategicznego myślenia!