Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Children of Zodiarcs

Children of Zodiarcs
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  18 lipiec 2017
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, turowe, widok izometryczny, taktyczne, jRPG
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex, 3DM, Ali213, Reloaded
Darmowe gry są niezwykle lubiane przez osoby lubujące się w spędzaniu pewnej ilości wolnego czasu w sieci. Jedną z ciekawszych gier tego typu jest Children of Zodiarcs, niezależna gra taktyczna RPG, w wielu elementach niezwykle zbliżona do wielu japońskich, znanych na całym świecie produkcji.

Akcja gry


Cała akcja gry Children of Zodiarcs odbywa się w bardzo ciekawym, pełnym niespodzianek techno-mistycznym świecie. To, to jest niezwykle zauważane w fabule gry, to obecność wysoko rozwiniętej cywilizacji, przekształconej w Relics, czyli magiczne artefakty.

Głównymi postaciami w Children of Zodiarcs jest grupa dzieci będących sierotami, które wspólnie zakładają gang złodziei, działający na terenie miasta Torus. Bohaterowie zajmują się przede wszystkim okradaniem szlachciców z posiadanych przez nich dóbr. Kradzieże dokonywane są nie tylko z powodów finansowych, ale również i ideologicznych.

Torus, czyli miasto w którym toczy się akcja gry, jest przepełnione społecznymi nierównościami - elita opływa w dostatki, natomiast biedniejsza klasa społeczna cierpi na głód i brak perspektyw w zamkniętej dzielnicy ubóstwa Shambles.

Ogromną rolę w grze pełni Nahmi, młoda i czarnoskóra dziewczyna, będąca jedną z najbardziej znanych złodziejek w całej fabule gry Children of Zodiarcs. Nahmi jest główną złodziejką pochodzącą z szajki Zirchhoffa, która kradnie przede wszystkim dla zemsty.

Liczne misje


Akcja gry toczy się głównie wokół kradzieży i niebezpieczeństw,w jakie bardzo często wpada zarówno Nahmi, jak i jej najbliższy przyjaciele z nią współpracujący. Grupa złodziej bardzo często zaangażowana jest w potyczki ze Strażą Miejską, działającą z polecenia szlachciców.

W grze występuje mnóstwo różnorodnych gangów złodziei, walczących nie tylko ze Strażą Miejską, ale również i pomiędzy sobą, co doprowadzą do wielu sytuacji sprawiających iż gra nie staje się monotonna. Zainteresowany? Więc nie zewlekaj i pobierz grę jak najszybciej, aby samodzielnie przekonać się, jak wciągający jest świat tej wirtualnej zabawy.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Children of Zodiarcs (2017), 0.92GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or 3DM or Ali213 or Reloaded). 

Updated till 16.03.2018 (Update 3). Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Children of Zodiarcs Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core 2 Duo 1 GHz
Karta graficzna: Intel HD
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows XP

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.