Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD
 • 40
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  27 marzec 2014
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, fantasy, platformówki, metroidvania, reedycje/remastery/remaki, 2.5D, wampiry
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Polish (unofficial)
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  3DM
Castlevania:Lords of Shadow - Mirror od Fate HD to gra rozgrywająca się w świecie fantastycznym. Warto przy tym wspomnieć, że akcja gry odbywa się w świecie nieco pobocznym w stosunku do świata z gry Castlevania: Lords of Shadow. Jeśli lubicie darmowe gry, to obowiązkowa propozycja do zapoznania się przez każdego gracza.

Najważniejsze postaci w grze


Akcja gry Castlevania:Lords of Shadow - Mirror od Fate HD rozpoczyna się 25 lat po wydarzeniach z Lords of Shadow. Tym razem Dracula, czyli Gabriel Belmont planuje zgotować ludzkości prawdziwe piekło. Powstrzymać go przed tym może tylko jedna osoba - Trevor Belmont, będący bardzo młodym łowcą wampirów. Wraz z rozwojem gry gracze zyskują możliwość stertowania również działaniami jego syna, Simona Belmonta. Poza Trevorem i jego synem w grze występują jeszcze dwie inne postaci, przy czym każda posiada zupełnie inne umiejętności.

Grafika i przebieg gry


Choć w grze Castlevania:Lords of Shadow - Mirror od Fate HD zastosowana została trójwymiarowa grafika, to tak naprawdę gracze przez znaczną większość gry poruszają się po dwuwymiarowej rzeczywistości. W tym przypadku twórcy gry znacznie większy nacisk przykładali do dania możliwości graczom bardzo swobodnej eksploracji rozległego świata.

Gracze w czasie swoich potyczek bojowych, niezależnie od tego, w którą postać się wcielają, mają dostęp do szerokiego wachlarza ciosów oraz bardzo obszernego ekwipunku. Większość graczy najczęściej korzysta z elenktycznych bomb, choć i wiele innych narzędzi znajdzie w ich oczach uznanie.

Dla bardziej efektownych i widowiskowych potyczek, twórcy gry dali postaciom możliwość wykonywania uników oraz chwytania wrogów w czasie bitwy. Ciekawą możliwość posiada sam Trevor Belmont, który jako jedyny ma w grze możliwość władania magią. Jego syn co prawda takich możliwości nie ma, jednak jego ekwipunek ( w którym znajduje się między innymi słój z łatwopalnym olejem) pozwala mu również na skuteczną walkę z wrogiem. Brzmi interesująco? Zatem pobierz grę i przekonaj się o tym, jak ciekawy i wciągający jest jej świat.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD (2014), 0.66GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM). 

Updated till 08.05.2014 (Update 3).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core i5 2.6 GHz
Karta graficzna: 1024 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows XP(SP3)/Vista/7/8

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.