Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Dragon Age II Ultimate Edition

Dragon Age II Ultimate Edition
 • 80
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 marzec 2011
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, fantasy, klasyczne RPG
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German
 • Crack:
  Theta
 • Rozmiar gry:
  8.38GB

Dragon Age II na PC, X360 i PS3 to druga odsłona serii stworzonej przez studio BioWare, które znane jest przede wszystkim z produkcji wielu kultowych gier fabularnych (m.in. Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Star Wars: Knights of the Old Republic czy Mass Effect). Wydany w 2009 roku pierwszy Dragon Age został doceniony zarówno przez graczy, jak i prasę, i często określany jest jako duchowy następca Baldur's Gate.

Fabuła

Gra przenosi nas z powrotem do mrocznego świata fantasy zamieszkanego przez ludzi, elfy i krasnoludy. Jest on nękany nowymi problemami. Tym razem wcielamy się w postać Hawke'a - uchodźcy bez grosza przy duszy, który odgrywa kluczową rolę dla przyszłości świata gry, a później przeistacza się w legendę znaną jako Czempion Kirkwall. Fabuła gry obejmuje dziesięć lat z jego życia, podczas których zbiera śmiertelnych sojuszników, zdobywa sławę i bogactwo. Cała historia osadzona jest w przeszłości. Wszystkie wydarzenia miały już miejsce, a gracze są słuchaczami wielu różnych gawędziarzy, którzy często różnią się perspektywą i poglądami na opowiadane historie.

Mechanika

Duże zmiany zaszły w podejściu do głównego bohatera. W poprzedniej odsłonie gracze mieli możliwość wyboru pomiędzy kilkoma rasami. W Dragon Age II natomiast możemy wcielić się jedynie w postać ludzką, mimo że świat zamieszkuje wiele ras. Brak swobody wyboru w tym względzie został wynagrodzony tym, że protagonista posiada konkretną, jasno określoną osobowość (choć oczywiście kształtowaną później przez nasze decyzje). Wszystkie trzy klasy postaci znane z pierwowzoru - wojownik, łotrzyk i mag - są grywalne. Tym razem twórcy zadbali o to, by wyraźnie się od siebie różniły. W zależności od wybranej klasy możemy poczuć się jak maszyna do zabijania, średniowieczny ninja, czy też mobilna artyleria. W trakcie przygody gracze rozwijają swoją postać, wykonują różne zadania i biorą udział w doniosłych wydarzeniach. Podobnie jak w pierwowzorze, losy zarówno protagonisty, jak i całego świata kształtowane są przez decyzje gracza.

System walki został znacznie usprawniony. Nadal odbywa się ona w czasie rzeczywistym (z możliwością pauzy w dowolnym momencie), ale tym razem postarano się, aby postać gracza zawsze znajdowała się w centrum walki, niezależnie od tego, czy należy do klasy wojownika, maga, czy łotrzyka. Zmieniono również drzewko rozwoju, tak aby nie tyle zwiększyć ilość talentów, co raczej rozszerzyć możliwości poszczególnych umiejętności. Przykładowo, jeśli ktoś ma ochotę na rzucanie kul ognia, gra pozwoli mu na rozwijanie i ulepszanie tej umiejętności, tak aby pod koniec gry dysponował super potężną wersją tego czaru, idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości jego postaci. Całkowitej zmianie uległ również system dialogowy. Klasyczna lista została zastąpiona ikonami postaw. Zamiast widzieć całe możliwe odpowiedzi, otrzymujemy graficzne przedstawienie ogólnego odczucia danej wypowiedzi (np. agresywna lub sarkastyczna).

Aspekty techniczne

Dragon Age II na PC, X360 i PS3 wykorzystuje zmodyfikowaną wersję silnika graficznego użytego do napędzenia pierwszej gry. Oprócz typowych ulepszeń technicznych, gra oferuje również mocno zmieniony styl graficzny. Wizualny realizm ustąpił miejsca stylizacji. Kształty są teraz ostrzejsze, powierzchnie gładsze, a całość wyróżnia się nieco kreskówkową wersją dark fantasy.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Dragon Age II Ultimate Edition (2012), 8.38GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Theta). 

Updated to version 1.04 (03.03.2012); 17 DLC included.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Dragon Age II Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: High Resolution Texture Pack, Mark of the Assassin, Legacy, The Black Emporium, The Exiled Prince, Signature Edition Rewards, The Deep Green, Pendant of the Morning Frost, The High Lords' Belt, The Antivan Garrote, The Ring of Whispers, Mage Item Pack II, Rogue Item Pack II, Warrior Item Pack II, Mage Item Pack, Rogue Item Pack, Warrior Item Pack.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Pentium IV 2.4 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 9 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.