Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Hellblade: Senua's Sacrifice

Data edycji: 16-04-2022, 19:17
Powód: + update 16.11.2021 - 07.12.2021

Hellblade: Senua's Sacrifice
 • 80
3
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  8 sierpień 2017
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, mitologia nordycka, eksperymentalne/artystyczne, przygodowe gry akcji, rzeczywistość wirtualna, slasher
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Danish, Dutch, Finnish, Norwegian, Swedish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Arabic, Turkish, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Japanese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  8.10GB

Hellblade: Senua's Sacrifice na PC, PS4 i XONE to gra akcji stworzona przez Ninja Theory - doświadczony zespół popularny głównie za dobrze przyjęte Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West oraz DMC: Devil May Cry.

Fabuła

Główną bohaterką gry jest tytułowa Senua. Jest ona celtycką wojowniczką, która wyrusza w niebezpieczną podróż do piekła wikingów, aby stoczyć walkę o duszę zmarłego mężczyzny, którego kochała. W trakcie tej przygody kobieta musi zmierzyć się zarówno z frotowymi stworami zamieszkującymi tę upiorną krainę, jak i z własnymi słabościami, gdyż protagonistka doświadcza różnych wizji i halucynacji.

Mechanika

Hellblade: Senua's Sacrifice na PC, PS4 i XONE to gra z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Eksploracja rozległych poziomów stanowi kluczową część doświadczenia. Warto zaznaczyć, że wiele elementów świata gry to wytwory wyobraźni bohaterki - aby w satysfakcjonujący sposób przedstawić demony nawiedzające Senuę, twórcy współpracowali z osobami cierpiącymi na schizofrenię, a także lekarzami specjalizującymi się w tym właśnie zaburzeniu.

Na swojej drodze Senua stawia czoła różnym wrogom, wywodzącym się z mitologii nordyckiej. Głównymi wrogami są potężni bossowie - aby ich pokonać, należy obserwować ich zachowania, odkrywać mocne i słabe strony, ale także opracować skuteczną taktykę. W trakcie walki protagonistka posługuje się wyłącznie mieczem, więc dobre wykorzystanie możliwości oferowanych przez system walki jest kluczem do sukcesu. Senua potrafi wyprowadzać ciosy i łączyć je w efektowne kombinacje - potrafi także wykonywać kontrataki i szybkie uniki.

Aspekty techniczne

Hellblade: Senua's Sacrifice na PC, PS4 i XONE wykorzystuje silnik Unreal Engine 4 - twórcom udało się dobrze wykorzystać tę technologię, gdyż gra oferuje wysokiej jakości, trójwymiarową oprawę wizualną. Na uwagę zasługuje również oprawa audio - oprócz skomponowanej specjalnie na potrzeby gry ścieżki dźwiękowej, gracz wsłuchuje się w halucynacje słuchowe bohatera oraz wewnętrzne głosy wspierające go podczas całej podróży.

Pozostałe elementy.

Hellblade: Senua's Sacrifice zostało opisane przez dewelopera jako jedna z pierwszych gier niezależnych, która osiągnęła poziom jakości kojarzony do tej pory wyłącznie z projektami triple-A. Gra została w całości sfinansowana przez Ninja Theory, a gracze, dzięki regularnie publikowanym w Internecie materiałom wideo, mogli śledzić niemal cały proces produkcji.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Hellblade: Senua's Sacrifice Enhanced Edition (2017), 8.10GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 16.11.2021.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Hellblade: Senua's Sacrifice Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 16.11.2021 - 07.12.2021 & crack (by Codex), 75MBAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core i5 3570K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770/3 GB Radeon R9 280X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.