= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Dawn of Man

Data edycji: Wczoraj, 17:13
Powód: Updated to version 1.6.1 (03.08.2020)

Dawn of Man
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  1 marzec 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, RTS, sandbox, starożytność, survival, crafting, prehistoria, budowa miasta
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish + unofficial: Italian, Polish, Hungarian, Russian, Portuguese-Brazil, Norwegian, Swedish, Arabic, Japanese, Korean, Traditional Chinese, Thai
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex

Fabuła


Gra jest oparta na tworzeniu własnej osady i przetrwaniu, które w zaproponowanych przez twórców warunkach wcale nie jest proste i oczywiste. Wykorzystując dostępne technologie wcielamy się w postać opiekuna prehistorycznej wioski.

W czasie rozgrywki gracz zetknie się ze wszystkimi epokami prehistorii i będzie musiał poprowadzić przez nie utworzoną osadę, która będzie zdana na jego łaskę lub nie łaskę. Zmieniające się pory roku i dosyć realne otoczenie sprawiają, że gra jest prawdziwą przyjemnością.

Jednak płynne poprowadzenie osady podczas zmieniających się warunków środowiskowych i technologicznych nie należy do łatwych, anie tym bardziej mało skomplikowanych zadań. Zajmą one wiele godzin, ale przyniosą ogrom satysfakcji, jeśli tylko wszystko się uda. Pobierz grę Dawn of Man Download.

Zasady Gry


Gracz otrzymuje określony obszar, na którym ma za zadaniem zbudować swoją osadę. Na obszarze umieszczone są surowce, które będą wykorzystywane przy ciągłym rozwoju powstającej i rozwijającej się wioski.

Na początku na tapecie jest  zbieractwo, ale wraz z postępem technologii przeradza się ono w umiejętność uprawy ziemi, dzięki czemu osada zaczyna zaopatrywać się w pożywienie z własnej pracy rąk.

Polowania jednak cały czas są jednym z głównych zadań osadników, którzy w ten sposób zaopatrują się w skóry i mięso. Czynności związane z polowanie są na tyle ryzykowne, że często kończą się tragiczną śmiercią osadników. Polowania to jednak tylko jeden z czynników mogących powodować śmierć osadników podczas całej rozgrywki.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Dawn of Man (2019), 0.88GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.6.1 (03.08.2020). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Dawn of Man Pobierz za darmo


 Download TORRENT

 Download drive.google.com

 Download mega.nz

 Download ddownload.com

torrent Dawn of Man ściągnij grecrack Dawn of Man pobierz za darmopełna wersja gry Dawn of Man do pobraniaGra Dawn of Man Download


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 2.0 GHz
Grafika: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5
Grafika: 2 GB GeForce GTX 660
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.