Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Mortal Kombat XL

PL

Data edycji: 16-12-2022, 15:39
Powód: Updated till 09.11.2020

Mortal Kombat XL
 • 100
1
 • Data premiery:
  4 październik 2016
 • Gatunek gry:
  Bijatyki, fantasy, multiplayer, na 2 osoby, 2.5D, kooperacja, podzielony/wspólny ekran
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Polish, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil
 • Crack:
  Codex/CS/UncleFestor
 • Rozmiar gry:
  29.23GB

Mortal Kombat XL jest to rozszerzona wersja gry, która została zapoczątkowana jeszcze w popularnych, salonowych automatach. Trzeba przyznać, że pozycja ta zyskała ogromną popularność. Pobierz grę i przekonaj się o tym dlaczego warto w nią zagrać.


Fabuła tejże gry zawiera zupełnie nową historię. Dla fanów serii może być to duże zaskoczenie, aczkolwiek bardzo pozytywne. Część akcji dzieje się, aż dwadzieścia pięć lat po wydarzeniach, które miały miejsce w Mortal Kambat. Właśnie dlatego nie będziemy w stanie dostrzec bohaterów, którzy są znani z poprzednich części. Nie ma się jednak o co martwić, ponieważ ich miejsce zajęły zupełnie nowe postacie.


Fabuła znanej bijatyki


Jedną z najnowszych bohaterek, które pojawią się na ekranie w trakcie rozgrywki jest piękna Cassie Cage. Jest to przede wszystkim córka Johny’ego i Soni. Oprócz tego w grze pojawia się nowa postać, taka jak Kotal Kahn. Bohater ten z całą pewnością zaskoczy fanów tejże gry. Jest on wzorowany na azteckich bogach, ma bardzo dużo energii i świetnie poradzi sobie z zagrożeniem.


Darmowe gry za darmo to świetna opcja dla osób, które chcą przetestować czy fabuła rozgrywki przypadnie im do gustu. Mortal Kambat XL to przede wszystkim standardowa bijatyka. System rozgrywki nie uległ, aż tak dużym zmianom jak mogłoby się wydawać. Gra jest bardzo podobna do oryginalnej pozycji.


Gracz ma za zadanie kontrolować jednego z bohaterów. Wybór jest naprawdę spory, trzeba przyznać, że ciężko zdecydować się na konkretną postać. Do wyboru są tacy bohaterowie, jak na przykład: Raiden, Scorpion czy Sub-Zero. Wszystkie te postacie spotykają się na ogromnej arenie, która jest naprawdę bardzo przerażająca.


Krwawy pojedynek na arenie - kto przeżyje?


Na arenie toczy się pojedynek na śmierć i życie. Osoba, która zdecyduje się zagrać w grę powinna wybrać najlepszego bohatera, który zagwarantuje zwycięstwo. Każdy z zawodników występuje w kilkudziesięciu wariantach. Różnią się oni przede wszystkim taktyką oraz stylem walki. Oprócz tego, każdy z bohaterów używa zupełnie innych ciosów.


Podczas rozgrywki, gracz z całą pewnością zauważy to, że pojawiły się nowe areny. Dzięki czemu gra będzie o wiele bardziej ciekawsza i przyjemniejsza. Oprócz tego funkcje sieciowe również zostały rozbudowane. Osoba, która zdecyduje się na zagranie w tą grę może toczyć emocjonujące starcia w globalnej walce o dominację.


Sytuacja oraz świat w grze ulegają ciągłej zmianie. Właśnie dlatego gra jest tak emocjonująca dla gracza. W rozgrywce pojawiają się także zupełnie nowe formy walki. Pobierz Mortal Kombat XL i weź udział w ciekawej walce. Przekonaj się o tym, czy jesteś w stanie pokonać wszystkich swoich przeciwników.


Gracz z całą pewnością powinien docenić fakt, że w tejże części można wpłynąć na wygląd swojej postaci. Zawodnicy są wybuchową mieszanką bohaterów z poprzednich części oraz ikonicznych postaci filmowych. Wyróżnić można Tremor, Tanya, Tri-Borg, Bo’ Rai Cho oraz Leatherface i Ksenomorf. Wszystkie postacie są bardzo ciekawe i gwarantują rewelacyjną rozgrywkę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Mortal Kombat XL (2015), 29.23GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/CS/UncleFestor). 

Updated till 09.11.2020.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Mortal Kombat XL Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Lista dodatków DLC: Kombat Pack, Kombat Pack 2, Predator, Predator/Prey Pack, Brazil Pack, Tanya, Klassic Pack 1, Klassic Pack 2, Kold War Pack, Jason Voorhees, Horror Pack, Unlock all Krypt Items, Samurai Pack, Blue Steel Sub-Zero, Goro, Tremor, Triborg, Alien, Bo'Rai Cho, Leatherface, Apocalypse Pack, Cosplay Pack, Krimson Ermac.


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-750 2.67 GHz/AMD Phenom II 965 3.4 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5850
Pamięć: 3 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista/7/8 64-bit
Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/3 GB Radeon HD 7950
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8 64-bit
Nazwa
Rozmiar
S/L
TORRENT
Mortal-Kombat-XL
29.29 GB
?
Pobierz

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.