Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

The Witness

Data edycji: 15-02-2022, 17:07
Powód: Updated till 07.05.2019

The Witness
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  26 styczeń 2016
 • Gatunek gry:
  Logiczne, FPP, indie, Oculus Rift, eksploracyjne, rzeczywistość wirtualna
 • Producent:
  Thekla, Inc.
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Polish, Russian, Hungarian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Japanese, Korean, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Arabic, Indonesian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  3.29GB

The Witness na PC, PS4 i inne komputery to pierwszoosobowa gra przygodowa, kładąca nacisk na rozwiązywanie zagadek, przypominająca pod tym względem klasyczną serię gier logiczno-przygodowych Myst. Została ona stworzona przez niezależne studio Number None założone przez Jonathana Blowa, który wcześniej opracował jedną z najciekawszych logicznych gier platformowych ostatnich lat - mianowicie wydanego w 2008 roku Braida. Początkowo tytuł ten przeznaczony był na różne platformy, zarówno obecnej, jak i minionej generacji, ale ostatecznie ukazał się na PC i PlayStation 4, a kilka miesięcy później także na urządzeniach mobilnych.

Fabuła

Akcja gry toczy się na całkiem sporej wyspie, którą można dowolnie eksplorować w poszukiwaniu zagadek do rozwiązania. Wyspa jest bardzo tajemnicza i pomimo wielu śladów czyjejś obecności, wydaje się całkowicie opuszczona. W miarę jak odnajdujesz kolejne wskazówki (np. audiologi) ukryte tu i ówdzie oraz rozwiązujesz różne nowe zagadki logiczne, dowiadujesz się więcej o samym miejscu i sekretach wyspy.

Rozgrywka

The Witness wykorzystuje widok FPP, a rozgrywka koncentruje się na eksploracji (pieszo lub łodzią) każdego zakamarka wyspy, znajdowaniu różnych wskazówek i rozwiązywaniu zagadek logicznych w celu opuszczenia mostu, aktywacji mechanizmu, otwarcia drzwi itp. Podobnie jak wspomniane wcześniej gry z serii Myst, The Witness na PC, PS4 i inne platformy wymaga od gracza logicznego myślenia, ale to nie wszystko. W trakcie eksploracji wyspy musisz wykazać się niezwykłą cierpliwością, spostrzegawczością i umiejętnością łączenia pozornie niezwiązanych ze sobą elementów opowieści. Wiele rzeczy ma tu tajemne znaczenie, a kluczowe symbole, wskazówki i oznaczenia, które pozwalają popchnąć fabułę do przodu, są sprytnie ukryte w środowisku gry. Sprawę dodatkowo utrudnia fakt, że w grze nie ma żadnego systemu podpowiedzi dla gracza, więc możesz liczyć tylko na siebie.

Technologia

W przeciwieństwie do pierwszej gry Number None, która była w pełni 2D, The Witness na PC, PS4 i inne platformy oferuje prostą, ale bardzo urokliwą grafikę 3D. Co więcej, zastosowanie perspektywy pierwszoosobowej pozwala na jeszcze większe wczucie się w klimat gry.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Witness (2016), 3.29GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated till 07.05.2019.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


The Witness Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 1.8 GHz
Karta graficzna: Intel HD 4000
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Dual Core 2.4 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.