= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Farming Simulator 19 Platinum Edition

Farming Simulator 19 Platinum Edition
 • 80
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 listopad 2018
 • Gatunek gry:
  Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Hungarian, Dutch, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Turkish, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Japanese, Korean
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex, Hoodlum

Fabuła


Symulacja farmy z prawdziwego zdarzenia. Jeżeli chcemy wcielić się we właściciela farmy z całym jego inwentarzem i zabrać się za dbanie o własne gospodarstwo pobierz grę Farming Simulator 19 download i przenieś się w świat o jakim marzymy.

Po przejściu przez krótki samouczek wpadamy do pięknie przedstawionego wizualnie świata, w którym naszym zadaniem jest zasiewanie pól, zbieranie plonów i zakup odpowiednich do naszych potrzeb maszyn. Wcielanie się w postać rolnika angażuje nasze umiejętności planowania i organizacji.

Zaczynając kompletnie od zera, z małą ilością gotówki można rozpocząć działalność zapewniając sobie intratny kontrakt i działając tworząc wymarzoną farmę na takich warunkach, o jakich zawsze marzyliśmy.

Zasady gry


Gra jest symulatorem, który pozwala na stworzenie i zaangażowanie się w dbałość o gospodarstwo rolne. Angażując się w określone współprace mamy zupełną dowolność, dlatego rozgrywka potrafi wciągnąć na wiele godzin.

Trzeba zadbać o swoje budynki, zaorać i zasiać pole pamiętając o tym, że za jakiś czas trzeba zebrać zbiory – świetne maszyny umożliwiają czerpanie z tego satysfakcji i przyjemności. Dbałość o inwentarz i każdy element farmy do złudzenia przypomina realny świat, który jednak nie zawsze pozwala na spełnienie tylu marzeń, ile możemy zrealizować w tej symulacji.

Dobra grafika, duża ilość świetnych licencjonowanych maszyn, ogromna dowolność postępowania, możliwość kupna zwierząt i innych elementów inwentarzu to wszystko, czego potrzeba do stworzenia idealnej farmy.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Farming Simulator 19 Platinum Edition (2018), 6.53GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or Hoodlum). 

Updated to version 1.5.1.0 (22.10.2019).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

FS19 - Farming Simulator 19 Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Bez rejestracji możesz pobierać z RocketShare.com Download rocketshare.com

Lista dodatków DLC: Platinum Expansion, CLAAS TORION 1914 Dev Mule, CLAAS Dominator 108 SL, John Deere Cotton, HOLMER Terra Variant, Anderson Group Equipment Pack, Mahindra.
crack Farming Simulator 19 ściągnij grętorrent Farming Simulator 19 pobierz za darmopełna wersja FS19 Farming Simulator 19 do pobraniaPC Farming Simulator 19 Download
Minimalne:
Procesor: Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.