Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

RimWorld

Data edycji: 6-12-2021, 19:39
Powód: Updated to version 1.3.3200 (02.12.2021)

RimWorld
 • 80
5
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  17 październik 2018
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, science fiction, ekonomiczne, RTS, 2D, top-down, crowdfunding, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Hungarian, Danish, Dutch, Portuguese, Portuguese-Brazil, Finnish, Swedish, Norwegian, Turkish, Ukrainian, Romanian, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional (+ few more, 27 total)
 • Crack:
  Codex

RimWorld na PC to gra strategiczna o zarządzaniu pozaziemską kolonią, będąca debiutancką produkcją niezależnego studia Luedon. Jej głównym projektantem jest Tynan Sylvester, który pracował w studiu Irrational Games nad takimi grami jak Bioshock i Bioshock: Infinite.

Fabuła

Fabuła RimWorld rozgrywa się w odległej przyszłości, w której ludzkość skolonizowała niezliczoną ilość obcych systemów. Niestety, nie poszło to w parze z wynalezieniem systemu podróżowania szybszego niż światło, przez co każda kolonia jest praktycznie odizolowana i pozostawiona własnemu losowi. Gracze przejmują dowodzenie nad niewielką grupą ocalałych z kolonii statków kosmicznych, które rozbiły się na nieznanej planecie. Oznacza to, że do dyspozycji dostajemy przypadkowych pasażerów, a nie wyszkolonych specjalistów.

Rozgrywka

Każda postać ma swoje własne tło, które determinuje jej funkcjonowanie w grze. Przykładowo szlachcic sprawdzi się w sytuacjach wymagających umiejętności negocjacyjnych, takich jak ustalanie cen w handlu, podczas gdy naukowiec dobrze poradzi sobie w laboratorium, ale poniesie sromotną porażkę w interakcjach społecznych. Nasze szeregi zasila personel, który zdobywamy w bitwach, kupujemy od handlarzy niewolników lub przyjmujemy jako uchodźców.

Podczas gry budujemy struktury, produkujemy żywność, zbieramy surowce, handlujemy i rozwijamy naszą kolonię. W przeciwieństwie do innych podobnych gier, RimWorld oferuje rozbudowany system taktycznej walki. Postacie mogą np. korzystać z osłon i zaglądać za róg, a ustawienie ich w odpowiednich pozycjach na polu bitwy jest kluczowe dla zwycięstwa.

Jednym z najciekawszych elementów gry jest dynamiczny system sztucznej inteligencji odpowiedzialny za opowiadanie historii. Potrafi on analizować aktualny stan mapy i wykorzystywać te informacje do generowania nowych łuków fabularnych, dostosowując dramaturgię opowieści do potrzeb. Na pochwałę zasługuje fakt, że RimWorld na PC posiada nie jedną, a trzy różne osobowości AI do wyboru. Cassandra Classic będzie powoli zwiększać napięcie, stopniowo rzucając coraz to bardziej drastyczne trudności. Phoebe Friendly postara się dostarczyć bardziej relaksującą i optymistyczną rozgrywkę. Ostatnia z nich to Randy Random, która jest wcieleniem chaosu i oferuje najbardziej nieprzewidywalną rozgrywkę.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

RimWorld (2018), 0.43GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.3.3200 (02.12.2021).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


RimWorld Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Ideology, Royalty, Name in Game Access, Soundtrack (mp3).


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core 2 Duo
Karta graficzna: 384 MB Intel HD 3000
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 200 MB HDD
System operacyjny: Windows XP

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.