Rescue HQ The Tycoon

Data edycji: 5-01-2023, 22:23
Powód: Updated to version 2.2 (11.03.2020)

Rescue HQ The Tycoon
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  28 maj 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, ekonomiczne, straż pożarna, policyjne, pojazdy ratunkowe, ratownictwo, elementy symulacyjne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Hungarian, Portuguese, Turkish, Swedish, Greek, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, German
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  0.25GB

Wszyscy fani gier na PC z niecierpliwością czekali na rewelacyjną grę Rescue HQ The Tycoon. To gra, w której liczy się spryt, opanowanie i pomysłowość. To nie lada wyzwanie dla wszystkich, którzy lubią trudne i skomplikowane zwroty akcji. Pobierz za darmo darmowe gry i daj się przenieść w inny świat!


Rescue HQ The Tycoon - fabuła


Gracze Rescue HQ The Tycoon w grze będą poruszać się w tzw. widoku izometrycznym, który bardzo często stosowany jest w wielu klasycznych grach cRPG, a także w grach strategiach i przygodowych. To specjalna sposób prezentacji świata gry, gdzie wykorzystano rzut równoległy, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie złudzenia trójwymiarowości obiektów rzutowanych na dwuwymiarową płaszczyznę.


Fabuła gry


W trakcie całej gry gracz ma powierzone niezwykle ciekawe i odpowiedzialne zadanie. A mianowicie zajmuje się on koordynowaniem działań trzech służb: policji, pogotowia ratunkowego oraz straży pożarnej. To nie wszystko, bo by móc szybko reagować na wezwania wszystkich obywateli, którzy znajdują się w potrzebie, gracz odpowiedzialny jest za zatrudnienie jak najliczniejszej, a zarazem najlepiej wyszkolonego personelu.


By personel działał możliwie najefektywniej, trzeba też zapewnić mu dostęp do niezwykle szerokiej gamy różnego rodzaju pojazdów, a także zadbać o odpowiednie warunki pracy dla wszystkich podwładnych. I tu gracz ma kolejne zadanie, musi bowiem nieustannie rozbudowywać kwaterę główną, oddając do dyspozycji pracowników coraz to nowe pomieszczenia, w których będą oni pełnić swoje obowiązki.


Nowe pomieszczenia można też z powodzeniem zaadaptować na biura, garaże czy też miejsca przeznaczone typowo dla pracowników (np. siłownię). I choć wszystko wydaje się niewyklecenie proste, to sprawę komplikuje fakt, że na wszystko gracz potrzebuje pieniędzy, tak więc w toku swoich nieustannych, często nieprzewidzianych zmagań, musi on także mieć czujne oko na finanse. Tu z kolei doskonale przyda się zdolność umiejętnego planowania wszystkich wydatków, nadzór nad przychodami i planowanie do przodu. Wszystkie tego typu sytuacje bardzo często pociągają za sobą konieczność podejmowania trudnych decyzji, podnosząc tym samym adrenalinę.


Idealna gra za darmo


Jeżeli pasjonujesz się grami, w których czeka na Ciebie wiele zadań, a do tego musisz ważyć wszystkie pomysły, koniecznie pobierz grę Rescue HQ The Tycoon. Mieszkańcy czekają właśnie na Ciebie, więc nie możesz ich zawieść. Tym samym, gra to doskonały sposób na sprawdzenie swoich umiejętności przywódczych, planowania i rozważnego dysponowania wydatkami.


Co więcej, na graczu ciąży ogromna odpowiedzialność za całe miasto. Ciekawe zwroty akcji zależne od podejmowanych decyzji sprawiają, że ciężko się tu nudzić. Zarządzanie trzema działami zarządzania kryzysowego to nie lada wyzwanie i tylko mądre decyzje, a także zgodny i podporządkowany personel mogą Ci pomóc. Gra niezwykle realistycznie oddaje wszystkie kryzysowe sytuacje, jakim będzie musiał stawić czoła gracz i tylko zachowanie zimnej krwi może przekuć się na sukces danego przedsięwzięcia. Pobierz i graj!

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Rescue HQ The Tycoon (2019), 0.25GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 2.2 (11.03.2020); 

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Rescue HQ The Tycoon Pobierz za darmo
Polska Wersja Językowa


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Coastguard.

Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 265
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5 3.5 GHz / AMD Athlon X4 950 3.5 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / 2 GB Radeon HD 7870
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.