Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Layers of Fear 2

Layers of Fear 2
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  28 maj 2019
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, FPP, horror, polskie, dwudziestolecie międzywojenne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  12.84GB

Jeżeli jesteś sympatykiem gier z gatunku survival horror, koniecznie pobierz za darmo grę Layers of Fear 2 i poczuj się jak w prawdziwym świecie pełnym grozy. Tu horror spotyka się z przygodą!


Darmowe gry na PC - Layers of Fear 2


Jeżeli nie możesz się doczekać, by poznać, co czeka Cię w nowej wersji gry, koniecznie ją pobierz i zobacz, czy będziesz w stanie sprostać wymaganiom tej niezwykle interesującej produkcji. W grze Layers of Fear 2 gracz ma okazję wcielić się w postać znanego aktora, który otrzymał niezwykle ekscytującą rolę w filmie, który kręconym jest na pokładzie płynącego transatlantyku.


Fabuła całej gry rozgrywa się właśnie na tym statku. Jak na darmowe gry możemy być mile zaskoczeni całą akcją. Po pierwsze w trakcie rozgrywki gracz bardzo często słyszy głos reżysera, który oczekuje od aktora występu na najwyższym poziomie. To właśnie reżyser, (w grze jest niewidoczną postacią), odpowiada między innymi za przygotowanie wszystkich scen, w których podejmuje się decyzje.


Co czeka na aktora - gracza? Otóż podejście do danego zadania może być zgodne z oczekiwaniami reżysera lub też całkowicie sprzeczne, przez co też nie można realizować przygotowanego przez niego scenariusza. Fabuła całej gry skupia się na czterech głównych wyborach, które ostatecznie definiują zakończenie przygody.


Surrealizm gry


W grze Layers of Fear 2 mamy do czynienia z wieloma dziwnymi i surrealistycznymi scenami. Szczególnie może tu zainteresować fakt, że podczas całej wyprawy, na transatlantyku nie spotykamy żadnych ludzi, a jedynie manekiny, które ustawione są w dziwnych pozach w różnych miejscach. Co więcej, niezwykle dynamicznie zmienia się też rozmieszczenie i wystrój pomieszczeń, przez co też możemy ponownie znaleźć się w tych samych lokacjach, które jednak na pewno, po zmianach zaoferują graczom nową treść, pozwalającą tym samym spojrzeć na całość z innej perspektywy.


Co czeka na gracza?


W trakcie całej gry gracz najwięcej czasu spędzi na eksplorowaniu kolejnych pomieszczeń statku. Cała gra urozmaicona jest faktem, że gracz może wchodzić w interakcje z przedmiotami, a część z nich może ze sobą zabrać. Interesujące gracza znaleziska składane są w kajucie głównego bohatera, w której też rozpoczyna się kolejne etapy, jest niezwykle interesującą przygodą.


W Layers of Fear 2 każdy gracz może liczyć na pojawienie się wielu, ciekawych zagadek logicznych i środowiskowych, dzięki czemu na pewno nie będziemy się nudzić. Jakie zagadki czekają na bohatera? Może być on np. zmuszony do odgadnięcia prawidłowej kombinacji do sejfu lub tez do ułożenia obrazu z ruchomych elementów, a nawet otwarcia ogromnych drzwi skarbca.


Na statku nie zabraknie też zadań sytuacyjnych, jak np. przywrócenia dostaw prądu do danej jego części statku. Bohater będzie też musiał szukać właściwych kadrów filmu w projektorze. Choć wszystkie łamigłówki w grze nie są zbyt trudne, to jeżeli gracz będzie miał z nimi problem, w okolicy znajdzie podpowiedzi, dzięki którym szybko je rozwiąże.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Layers of Fear 2 (2019), 12.84GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 
Updated to version 1.2 (06.06.2019).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Layers of Fear 2 Pobierz za darmo
Polska Wersja JęzykowaAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD A8-7600 3.1 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 265
Pamięć: 5 GB RAM
Miejsce na dysku: 14 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Core i5-6500 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX 590
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 14 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.