Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

SWINE HD Remaster

Data edycji: 10-06-2021, 13:55
Powód: Updated to version 1.4.1731 H1 (10.07.2019)

SWINE HD Remaster
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  23 maj 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, science fiction, RTS, humorystyczne, multiplayer, reedycje/remastery/remaki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Russian
 • Crack:
  Codex, GOG/DRM free
Wśród wielu nowości gier za darmo na PC, na szczególną uwagę zasługuje SWINE HD Remaster. To strategiczna gra tocząca się w tzw. czasie rzeczywistym (RTS), w której gracz bierze udział w wojnie pomiędzy państwami świń i królików. Pobierz darmowe gry, by sprawdzić się w wielu zadaniach przewidzianych w grze.

SWINE HD Remaster


Uznawana jest za grę strategiczną, w której spotkamy się z wieloma niezwykle zabawnymi sytuacjami, bo główny bohater może uczestniczyć w konflikcie pomiędzy dwoma zwaśnionymi rasami: świń i królików. Producent gry przygotował dla graczy niezwykle interesujące pomysły w zakresie mechaniki rozgrywki, tak więc gracz na pewno nie będzie się nudził.

Fabuła gry


Choć fabuła samej gry wydaje się nieskomplikowana, to jednak zaciekawi niejednego gracza. W grze świńska armia pod przywództwem generała SteelFanga przekracza granice tzw. marchewkowego kraju, w wyniku czego zaatakowała jego niezwykle pokojowych mieszkańców. W ten o to sposób, napastnicy bardzo szybko przejmują kontrolę nad tym terytorium, zaś pierworodni mieszkańcy tego kraju-króliki, niestety zmuszone są do stosowania taktyk, które są charakterystyczne dla wojny partyzanckiej. Niezwykle ciekawe jest to, że gracz ma możliwość wcielania się w dowódcę obu stron konfliktu. W ten też sposób gra jest dynamiczna i nieprzewidywalna.

Mechanika gry


SWINE HD Remaster to typowa gra strategiczna, która zaliczana jest do podgatunku gier RTS (gry w czasie rzeczywistym). Gracz będzie miał pełne ręce roboty, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych tego typu gier, cała rozgrywka skupia się na wątkach taktycznych. Gracz odpowiada więc za niezwykle odpowiedzialne zadanie, jakim jest kontrolowanie wojsk w trakcie bitwy.

W trakcie gry bohaterowie mogą kierować też różnymi jednostkami (zarówno piechotą, jak i pojazdami typu lekkie i ciężkie czołgi, artyleria, pojazdy zwiadowcze, a nawet - samolotami. Pomimo tego, iż wiele się tu dzieje, w grze w zupełności zostały pominięte wątki typu budowanie baz czy zbierania niezbędnych zasobów, co jest niezwykle popularne w innych tego typu grach. Gracz jednak na pewno nie będzie się nudził, bo w trakcie gry ma wiele ważnych obowiązków, a za wykonywane misje otrzymujemy on tzw. punkty strategiczne.

Punkty strategiczne pozwalają na finansowanie wszelkiego rodzaju wydatków, które są niezbędne do tego, by stopniowo powiększać i też rozwijać swoją armię. Są też potrzebne do tego, aby móc aktywować niektóre zdolności specjalne, które posiadają poszczególne jednostki. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest także sama budowa gry, w której został zwiększony zasięg tzw. zoomu. Dzięki niemu możemy oddalać kamerę, powodując, że gra jest "lepsza" w obsłudze.

Co więcej?


Gra została dopasowana zarówno do samotnej rozgrywki, jak i rozgrywki z innymi graczami. Osoby, które wolą samotne rozgrywki, znajdą tu bardzo rozbudowaną kampanię fabularną, w której trakcie mogą realizować kilkadziesiąt różnych misji. To nie lada gadka dla tych, którzy lubią wielowątkowe, długie gry.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

SWINE / S.W.I.N.E. HD Remaster (2019), 1.80GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or GOG/DRM free). 

Updated to version 1.4.1731 H1 (10.07.2019). 
Change language in game options.

Included bonus content: Soundtrack (mp3), Artbook.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

SWINE / S.W.I.N.E. HD Remaster Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Bonusowa zawartość: Soundtrack (mp3), Artbook.

Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Atom N270 1.6 GHz
Karta graficzna: 128 MB GeForce 6600
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP3
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
Karta graficzna: 256 MB GeForce 8600
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.