= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


SWINE HD Remaster

SWINE HD Remaster
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  23 maj 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne, science fiction, RTS, humorystyczne, multiplayer, reedycje/remastery/remaki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Russian
 • Crack:
  Codex, GOG
Wśród wielu nowości gier za darmo na PC, na szczególną uwagę zasługuje SWINE HD Remaster. To strategiczna gra tocząca się w tzw. czasie rzeczywistym (RTS), w której gracz bierze udział w wojnie pomiędzy państwami świń i królików. Pobierz darmowe gry, by sprawdzić się w wielu zadaniach przewidzianych w grze.

SWINE HD Remaster


Uznawana jest za grę strategiczną, w której spotkamy się z wieloma niezwykle zabawnymi sytuacjami, bo główny bohater może uczestniczyć w konflikcie pomiędzy dwoma zwaśnionymi rasami: świń i królików. Producent gry przygotował dla graczy niezwykle interesujące pomysły w zakresie mechaniki rozgrywki, tak więc gracz na pewno nie będzie się nudził.

Fabuła gry


Choć fabuła samej gry wydaje się nieskomplikowana, to jednak zaciekawi niejednego gracza. W grze świńska armia pod przywództwem generała SteelFanga przekracza granice tzw. marchewkowego kraju, w wyniku czego zaatakowała jego niezwykle pokojowych mieszkańców. W ten o to sposób, napastnicy bardzo szybko przejmują kontrolę nad tym terytorium, zaś pierworodni mieszkańcy tego kraju-króliki, niestety zmuszone są do stosowania taktyk, które są charakterystyczne dla wojny partyzanckiej. Niezwykle ciekawe jest to, że gracz ma możliwość wcielania się w dowódcę obu stron konfliktu. W ten też sposób gra jest dynamiczna i nieprzewidywalna.

Mechanika gry


SWINE HD Remaster to typowa gra strategiczna, która zaliczana jest do podgatunku gier RTS (gry w czasie rzeczywistym). Gracz będzie miał pełne ręce roboty, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych tego typu gier, cała rozgrywka skupia się na wątkach taktycznych. Gracz odpowiada więc za niezwykle odpowiedzialne zadanie, jakim jest kontrolowanie wojsk w trakcie bitwy.

W trakcie gry bohaterowie mogą kierować też różnymi jednostkami (zarówno piechotą, jak i pojazdami typu lekkie i ciężkie czołgi, artyleria, pojazdy zwiadowcze, a nawet - samolotami. Pomimo tego, iż wiele się tu dzieje, w grze w zupełności zostały pominięte wątki typu budowanie baz czy zbierania niezbędnych zasobów, co jest niezwykle popularne w innych tego typu grach. Gracz jednak na pewno nie będzie się nudził, bo w trakcie gry ma wiele ważnych obowiązków, a za wykonywane misje otrzymujemy on tzw. punkty strategiczne.

Punkty strategiczne pozwalają na finansowanie wszelkiego rodzaju wydatków, które są niezbędne do tego, by stopniowo powiększać i też rozwijać swoją armię. Są też potrzebne do tego, aby móc aktywować niektóre zdolności specjalne, które posiadają poszczególne jednostki. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest także sama budowa gry, w której został zwiększony zasięg tzw. zoomu. Dzięki niemu możemy oddalać kamerę, powodując, że gra jest "lepsza" w obsłudze.

Co więcej?


Gra została dopasowana zarówno do samotnej rozgrywki, jak i rozgrywki z innymi graczami. Osoby, które wolą samotne rozgrywki, znajdą tu bardzo rozbudowaną kampanię fabularną, w której trakcie mogą realizować kilkadziesiąt różnych misji. To nie lada gadka dla tych, którzy lubią wielowątkowe, długie gry.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

SWINE / S.W.I.N.E. HD Remaster (2019), 1.80GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or GOG/DRM free). 
Updated to version 1.3.1674 (07.06.2019). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

SWINE / S.W.I.N.E. HD Remaster Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Bez rejestracji możesz pobierać z RocketShare.com Download rocketshare.com

Bonusowa zawartość: Soundtrack (mp3), Artbook.
crack S.W.I.N.E. HD Remaster ściągnij grętorrent SWINE HD Remaster pobierz za darmopełna wersja SWINE HD Remaster do pobraniaSWINE HD Remaster download
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Atom N270 1.6 GHz
Grafika: 128 MB GeForce 6600
Pamięć: 1 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System: Windows XP SP3
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz
Grafika: 256 MB GeForce 8600
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 3 GB HDD
System: Windows 7/10
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.