Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

American Fugitive

Data edycji: 16-02-2021, 12:12
Powód: Updated to version 1.1.19035 (20.08.2020)

American Fugitive
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  21 maj 2019
 • Gatunek gry:
  Akcji, samochodowe, sandbox, widok izometryczny, kryminalne, indie, strzelanki, lata 80.
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Pobierz za darmo grę na PC Amecican Fugitive i zobacz, jak wciągająca może być gra, która została ukazana z lotu ptaka. To typowa gra akcji z otwartym światem, w której gracz zostanie przeniesiony do USA z lat 80. XX wieku. Główną postacią jest Will Riley, który ucieka z więzienia, by odnaleźć mordercę swojego ojca.

Fabuła gry


Życie głównego bohatera (Willa Riley'a) zostaje wywrócone o 180 stopni, kiedy zostaje on omyłkowo uznany za mordercę swojego ojca. Z powodu tych nieprawdziwych informacji, główny bohater trafia do więzienia, skąd na szczęście udaje mu się zbiec. W tym też momencie zaczyna się jego pełna przygód podróż w poszukiwaniu prawdy i zemsty za nieprawdziwe oskarżenia.

W trakcie swej podróży bohater niejednokrotnie musi ukrywać się przed stróżami prawa, co z kolei sprawia, że powoli przenika do niebezpiecznego, kryminalnego światka. Ale to nie wszystko. W trakcie gry bohater musi realizować różnego rodzaju misje, które skupiają się na czynnościach niezgodnych z prawe (włam się do domu, kradzież kosztowności, kradzież auta, niszczenie banerów reklamowych). W trakcie wielu przygód bohater ma też mniej standardowe zadania jak wyciąganie trupa z grobu czy dostarczenie pączków. Cała rozgrywka toczy się w niezwykle popularny widoku izometrycznym.

Co dalej?


Darmowe gry pozwalają na przetestowanie nowinek ze świata gier, nie nadwyrężając tym samym naszego budżetu. Pobierz na PC American Fugitive i czynnie uczestnicz w przygodach głównego bohatera. Co cię jeszcze czeka w trakcie gry? Otóż Willy nie zawsze jest w stanie podołać wszystkim zadaniom, tak więc kiedy zostanie przyłapany podczas swoich niecnych czynów, rusza za nim w pogoń policja. Tu trzeba wykazać się sprytem, by zgubić przebiegłych policjantów, którzy bardzo często mylą bohatera, wykorzystując s tym celu różne sztuczki (np. takie ze zmianą koloru samochodu pościgowego w specjalnych warsztatach, czy zmiana ich przebrania). Bohater musi się wiec wykazać dużym sprytem i kombinatorstwem, bo tylko w ten sposób będzie w stanie zemścić się i osiągnąć zamierzony cel.

Mechanika gry


W grze zastosowano technikę top-down (perspektywa z lotu ptaka). W trakcie gry przemierzamy niezwykle rozległy obszar, po którym poruszamy się albo standardowo na piechotę lub za sterami różnego rodzaju pojazdów. Co więcej, oprócz zadań, które zlecane są bohaterowi przez przedstawicieli przestępczego podziemia, (włamania, kradzieże czy też niezwykle widowiskowe strzelaniny lub pościgi) bohater musi stawić czoła policjantom, innym kryminalistom, a także rozmaitym aktywnościom, w których trakcie sprawdzane są umiejętności gracza, jego spryt i możliwości wykorzystywania wcześniejszych doświadczeń.

Bohater ma przed sobą też różnorodne wyzwania, w których decydujący jest czas, Będzie też musiał brać udział w zaawansowanych wyczynach kaskaderskich rodem z kina akcji. Różnorodność działań sprawia, że gra jest dynamiczna i urozmaicona, tak więc ciężko jest się nudzić. Na pewno nie rozczarują się ci gracze, którzy kochają gry z trójwymiarową grafiką.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

American Fugitive (2019), 0.86GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.1.19035 (20.08.2020).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

American Fugitive Pobierz za darmo
Polska Wersja JęzykowaAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9550 2.83 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 7770
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon R7 260X
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.