Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  15 maj 2019
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, turowe, roguelike, widok izometryczny, taktyczne, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Pobierz grę Druidstone: The Secret of the Menhir Forest za darmo na PC i sprawdź, jak darmowe gry z łatwością przeniosą Cię w świat niezapomnianych przygód i pełnych emocji wyzwań. Druidstone to klasyczna gra RPG.

Co się dzieje w grze?


Cała akcja tej niezwykle ciekawej gry rozgrywa się w tytułowym lesie Menhir. To miejsce pełne tajemnic, kamiennych obelisków, a przy tym też już zapomnianych świątyń. Klimatyczna lokalizacja, wiele nieodkrytych miejsc, sprawiają, że gra jest niezwykle pasjonująca i wciągająca już od pierwszych minut akcji.

W trakcie gry mamy możliwość wcielenia się w jednego z druidów (strażników lasu), którzy po śmierci mogą zreinkarnować i powrócić do swoich ciał. Główny bohater gry znajduje się w dość nietypowym położeniu, ponieważ po odrodzeniu zupełnie stracił pamięć i nie wie, kim jest, ani też, w jakich okolicznościach umarł. Przez całą grę głównemu bohaterowi towarzyszy bardzo dziwne przeczucie, że w krainie wydarzy się coś złego...i wcale się nie myli.

Mechanika gry


Druidstone: The Secret of the Menhir Forest to tzw. izometryczna gra RPG, która została zaplanowana dla jednego gracza. Nie ma się jednak co przejmować, bo będzie on miał mnóstwo okazji, by poczuć dreszczyk emocji, pokombinować i uniknąć niebezpieczeństwa.

W trakcie rozgrywki gracz ma możliwość eksplorowania niezwykle klimatycznych lokacji, a w trakcie swojej podróży musi rozwikłać nieodgadniętą zagadkę lasu, a także poznać swoją przeszłość. I jak to w grach bywa, na głównego bohatera czeka też wiele niebezpiecznych sytuacji, tak więc nierzadko będzie on musiał stawać do walki z mniejszymi i większymi przeciwnikami.

Wszystkie starcia w grze odbywają się w systemie turowym, zaś typowa taktyczna walka skupia się na wykorzystywaniu wszystkich zdobytych w trakcie wędrówki zasobów, nabytych nowych umiejętności i czarów. Plan gry umożliwia zdobycie większości z nich i rozwijania podczas wędrówki po nowych miejscach.

Niezwykle ciekawym wątkiem całej gry jest to, że zastosowano w niej dość specyficzne utrudnienie, a mianowicie w grze wykorzystano elementy roguelike. Oznacza to, że po śmierci gracz musi zaczynać całą przygodę od nowa, a główny bohater (druid) po raz kolejny powraca do swojego życia. By było jeszcze ciekawiej, gra została zaplanowana w taki sposób, że każda nowa reinkarnacja pociąga za sobą nowe konsekwencje. To z kolei oznacza, że nowe rozgrywki nie są identyczne, bo w grze wprowadzane są pewne zmiany w świecie, a także zachowania innych bohaterów (głównie ich nastawienie do głównego bohatera).

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest jest bardzo dynamiczną grę, w której każda zła decyzja wiąże się ze śmiercią głównego bohatera oraz koniecznością rozgrywki od początku. Świat gry nieustannie reaguje na wszystkie podejmowane decyzje, co jest też świetnym rozwiązaniem, ponieważ naprawdę ciężko się znudzić. Tracąc życie z kolei, gracz nie musi martwić się o to, że będzie przechodził przez ten sam plan gry, co na dłuższą metę byłoby zniechęcające.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest (2019), 0.71GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 
Updated to version 1.0.17 (17.05.2019).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!
Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Quad Core 2.66 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 Ti / Radeon HD 6850
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Intel Quad Core 2.66 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 / Radeon RX 570
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.