Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS

Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  4 wrzesień 2018
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, TPP, science fiction, mechy i roboty, reedycje/remastery/remaki
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS to odświeżona edycja drugiej części serii Zone of the Enders. Produkcja jest przedstawicielką gatunku gier akcji TPP i utrzymana jest w konwencji science-fiction. Opowiada o losach pilotów potężnych mechów bojowych.

Fabuła


Historia przedstawiona w grze ma miejsce dwa lata po pierwszej części cyklu. Główny bohater to były pilot mecha BAHRAM, niejaki Dingo Egret. Protagonista pracuje obecnie jako górnik na księżycu Jowisza o nazwie Kallisto. Bohater odnajduje potężnego robota Jehuty, a następnie zostaje zaatakowany przez dawnych przełożonych. Odmawia jednak ponownej współpracy, przez co ledwo uchodzi z życiem. Z pomocą agentki Ken Marinaris zostaje na stale połączony z pokładem Jehuty. Głównym zadaniem Dingo Egreta jest pokonanie organizacji BAHRAM.
 

Mechanika


Akcja w grze Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS przedstawiona została z perspektywy trzecioosobowej. Charakter rozgrywki jest liniowy. Zabawa dzieli się na kilka etapów, podczas których główny bohater walczy z hordami adwersarzy. Wśród przeciwników znajdują się zarówno małe roboty, jak i potężne maszyny bojowe oraz mecha podobne do kontrolowanego przez bohatera Jehuty. Walka polega na wyprowadzaniu rozmaitych ataków, m.in. za pomocą wielkiego miecza energetycznego czy broni dystansowej. W walce wykorzystać można także elementy otoczenia.
 

Rozgrywka


Wraz z postępami w rozgrywce, gracz zwiększa swój bojowy potencjał i awansuje na kolejne poziomu. Odniesione obrażenia można naprawiać za pomocą paliwa kopalnego, zwanego Metatronem. Jego wydobycie jest ważnym elementem fabuły wszystkich części cyklu. Aby zagrać w Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS, pobierz ten tytuł i sprawdź inne ciekawe gry darmowe. W porównaniu z pierwowzorem, omawiana produkcja posiada znacznie ulepszoną oprawę graficzną i dźwiękową. Gra jest też przystosowana do zabawy z zastosowaniem gogli wirtualnej rzeczywistości, jednak nie są one niezbędne.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS (2018), 7.05GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to the latest version (07.09.2018)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Dodatki DLC: Orange Case.

Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680
Pamięć: 6 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-7600K 3.8 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 8 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.