Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Oxygen Not Included

Data edycji: 27-06-2022, 20:00
Powód: Updated to version 512719 (24.06.2022)

Oxygen Not Included
 • 100
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  30 lipiec 2019
 • Gatunek gry:
  Symulacje, science fiction, ekonomiczne, 2D, elementy strategiczne, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, Russian, Simplified Chinese, Korean + unofficial: French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Hungarian, Turkish, Japanese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.86GB

Oxygen Not Included to dwuwymiarowy symulator, w którym przenosimy się do kosmicznego świata. To prawdziwa gratka dla miłośników klimatu science-fiction. Naszym głównym zadaniem jest rozwój kolonii, która musi poradzić sobie z przeciwnościami losu. Trafiamy na kompletnie nieznaną planetę, gdzie musimy zawalczyć o przetrwanie. Oczywiście nie zawsze będzie to łatwe.


Rozbudowa bazy


Masz ochotę poczuć się jak prawdziwy władca kosmosu? Pobierz Oxygen Not Included Download i zarządzaj bazą bliżej nieokreślonej planety. To gracz ma bezpośredni wpływ na to, jak potoczy się jej los. Ważne jest to, aby zdobyć niezbędne zasoby, które umożliwią rozbudowę. Nie zapominajmy, że baza wymaga ciągłego ulepszania. W innym przypadku zostanie zniszczona podczas najazdu wroga.


To od nas zależy podział wewnętrzny bazy. Możemy rozbudować ją o nowe pomieszczenia, a wszystko uzależnione jest od dynamicznie zmieniających się potrzeb. Należy podkreślić, że akcja rozwija się dość szybko. Za pewien czas posiadany schron może okazać się niewystarczający. Darmowe gry wymagają więc także myślenia strategicznego. Nie zapominajmy, że to my odpowiadamy za standard życia kolonistów. Musimy zadbać się nawet o najmniejsze szczegóły.


Podział obowiązków


Koloniści są naszymi podwładnymi. Możemy przydzielić im obowiązki, dzięki którym życie na planecie będzie lepiej zorganizowane. Mogą oni zajmować się np. wydobywaniem surowców, pracami budowlanymi, transportem materiałów. Niektórzy podwładni posiadają szczególne umiejętności, dzięki czemu mogą realizować prace badawcze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przydzielić im bardziej prozaiczne zadania np. gotowanie.


Oczywiście to my musimy zagwarantować dostęp do ogrzewania, wody, jedzenia, czy też tlenu. Tylko wtedy przetrwanie na kosmicznej planecie będzie możliwe. Tlen jest tutaj doprowadzany poprzez złożony system rurociągów. Opisywana produkcja wyróżnia się prostą i przyjemną dla oka grafiką. Jest to gra utrzymana w nieco kreskówkowym stylu. Warto również wspomnieć o elementach humorystycznych.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Oxygen Not Included (2019), 0.86GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 512719 (24.06.2022)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Oxygen Not Included Pobierz za darmo
Polska Wersja JęzykowaAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Spaced Out.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Dual Core 2.0 Ghz
Karta graficzna: Intel HD 4600
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows 7 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.