Gibbous: A Cthulhu Adventure

Gibbous: A Cthulhu Adventure
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  7 sierpień 2019
 • Gatunek gry:
  Przygodowe, point-and-click, horror, 2D, humorystyczne, mitologia Cthulhu, crowdfunding, indie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Hungarian, Romanian, Arabic, Japanese, Korean, Chinese Simplified
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
Gibbous A Cthulhu Adventure to popularna gra przygodowa typu point-and-click. Fabuła posiada zarówno elementy horroru, jak i komedii. To właśnie dzięki temu jest to produkcja ciekawa i wciągająca. Z pewnością usatysfakcjonuje osoby, które nie znoszą monotonii. Zabawa toczy się w nieco mrocznym miasteczku, które jest pełne niespodzianek. Musimy zachować czujność, gdyż z niemal każdej strony czyhają na nas niebezpieczeństwa.

Odnalezienie Księgi Umarłych


Masz ochotę poznać historię przerażającej Księgi Umarłych? Pobierz Gibbous A Cthulhu Adventure i sprawdź, dlaczego wzbudza ona przerażenie. W miasteczku, gdzie toczy się akcja gry zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy. Są one kompletnie niezrozumiałe dla mieszkańców.

Plotki o znalezieniu Księgi Umarłych rozsiewane są przez osoby oddające cześć Wielkim Przedwiecznym. Naszym głównym zadaniem jest sprawdzenie, czy są to jedynie pogłoski, czy prawda. Podczas rozgrywki kierujemy trzeba postaciami. Pierwszą z nich jest detektyw Don R. Ketype. To właśnie on ma za zadanie odnaleźć księgę. Oczywiście musi zmierzyć się z wieloma zagadkami logicznymi.

Kolejnymi postaciami są Buzz Kerwan oraz jego gadająca kotka. Z nieznanych przyczyn posiada ona ludzkie umiejętności. Właśnie dlatego bierze czynny udział w poszukiwaniach Księgi Umarłych. Warto wspomnieć, że każdy bohater bierze udział w sprawie z zupełnie innych motywów.

Walka z kultystami


Podczas rozgrywki musimy toczyć walki z kultystami, którzy pragną nas zatrzymać. Darmowe gry wymagają więc sporego sprytu. Nie jest to jednak typowo zręcznościowa produkcja. Pamiętajmy, aby dokładnie rozglądać się po otoczeniu. Nigdy nie mamy pewności, gdzie czyha wróg. Oczywiście duże znaczenie ma również eksploracja terenu. To właśnie tutaj znajdują się niezbędne wskazówki.

Kluczową kwestią jest również to, aby prowadzić dialogi z napotkanymi postaciami. Podczas rozmów możemy pozyskać wiele cennych informacji, które przybliżą nas do finału. Do przemierzenia mamy wiele intrygujących i klimatycznych lokacji.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Gibbous A Cthulhu Adventure (2019), 4.13GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Gibbous A Cthulhu Adventure Pobierz za darmo
Polska Wersja JęzykowaAby zobaczyć linki do google.drive czy mega.nz, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się! Bez rejestracji możesz pobierać z RocketShare.com Download rocketshare.com

crack Gibbous A Cthulhu Adventure ściągnij grętorrent pobierz za darmopełna wersja Gibbous A Cthulhu Adventure do pobraniaGibbous A Cthulhu Adventure download
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3 2.5 GHz / AMD Athlon 2.5 GHz
Grafika: 1536 MB Intel HD 4000
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System: Windows XP(SP2)/Vista/7/8/8.1 64-bit
Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 6 GB HDD
System: Windows 7/8/10 64-bit
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.