Dicey Dungeons

PL

Data edycji: 6-01-2023, 16:33
Powód: Updated to version 2.0.1 (15.07.2022)

Dicey Dungeons
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  13 sierpień 2019
 • Gatunek gry:
  Strategiczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Dutch, Portuguese, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Arabic, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Irish, Welsh, Silesian, Catalan
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.37GB

Dicey Dungeons do pobrania jest to naprawdę zaskakująca, śmieszna i nietypowa gra typu roguelike, która jest przeznaczona dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej, płci oraz zainteresowań. Gracze oceniają tę grę średnio, a to ze względu na to, że twórcy tworzyli ją przez krótki czas. Tak naprawdę założyli się o to czy w ogóle będą oni w stanie stworzyć grę tego typu w krótkim czasie. Pierwsza wersja tej gry powstała w kilka godzin.


Dicey Dungeons - pobierz darmowe gry


Fabuła gry Dicey Dungeons jest dosyć zaskakująca i śmieszna. W grze występuje kilka klas postaci. Gry tego twórcy to wielka niewiadoma i zawsze wiadomo, że gracz nie będzie się nudził. Czeka nas wiele godzin świetnej zabawy. Do wyboru mamy sześć przeróżnych klas grywalnych: Jester, Robot, Warrior, Inventor, Witch oraz Warrior. W grze Dicey Dungeons musimy się mierzyć z wieloma przeróżnymi, ale prześmiesznymi wrogami.


Gra Dicey Dungeons stawia przed nami wielu wrogów, przed którymi musimy uciekać i z którymi musimy walczyć. Są to na przykład: odkurza (który chce nam wyssać krew), jak i stworzenia z irlandzkiej mitologii. Ścieżka muzyczna nadaje grze Dicey Dungeons optymizmu, energii oraz tempa. Jeżeli chodzi o grafikę - jest całkiem śmiesznie wykonana. Rozgrywki są na szczęście nieskończone, więc można grać w grę Dicey Dungeons godzinami.


Moja opinia


Uważam, że gra Dicey Dungeons jest grą bardzo fajną. Nie wiem czy to kwestia tego, że uwielbiam twórcę tej gry, czy o co chodzi - ale gra jest przezabawna i potrafi zająć nam czas na długie godziny. Nigdy się nie nudzi, ale jest też nieskończona. Loch, w którym gramy ciągle się zmienia. Nie można się więc tak naprawdę niczego spodziewać. Akcja gry jest bardzo szybka.


Dicey Dungeons - nowość na rynku.


W grze Dicey Dungeons walczymy ze wszelkiego rodzaju monstrami, znaajdujemy łupy oraz awansujemy swoich bohaterów. Musimy pokonać boginię szczęścia - wtedy wygramy. Gra jest nowa na rynku, ale już ma swoją rzeszę fanów.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Dicey Dungeons (2019), 0.37GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 2.0.1 (15.07.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Dicey Dungeons Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Intel Core2 Duo 2.4GHz
Karta graficzna: Intel HD Graphics 5000
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 300 MB HDD
System operacyjny: Windows 7

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. pobieracz666
  Premium
  23 Wrzesień 2022 20:35
  24
  1

  Bardzo wciągająca! Dzięki.