Wolcen Lords of Mayhem

Data edycji: 12-01-2023, 11:17
Powód: + update 1.1.6.0 - 1.1.6.10 (11.01.2023)

Wolcen Lords of Mayhem
 • 80
8
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  13 luty 2020
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, hack'and'slash, widok izometryczny, crowdfunding, indie, kooperacja, RPG akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Hungarian, Simplified Chinese, Korean
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  13.16GB

Wolcen: Lords Of Mayhem na PC to gra RPG akcji osadzona w otwartym, mrocznym świecie fantasy. Za jej powstanie odpowiada francuskie studio SolarFall Games, w skład którego wchodzą młodzi deweloperzy, których połączyła wspólna pasja i doświadczenie w korzystaniu z CryEngine. Produkcja została sfinansowana głównie dzięki udanej kampanii na Kickstarterze.

Wcielamy się w postać byłego wojskowego Republiki Ludzkiej, który przypadkowo rozwija nieznane wcześniej magiczne moce. Choć starał się to zataić, plotki o jego zdolnościach dotarły do uszu jego przełożonych, którzy zamiast skazać go na śmierć, postanowili przeprowadzić eksperymenty na jego ciele. Bohaterowi udało się uciec, ale podczas wędrówki przez pustkowia został zaatakowany przez grupę potworów. Wycieńczony i ledwo żywy, został uratowany przez członków tajemniczego zakonu Templariuszy. W ich szeregach mógł bez obaw trenować swoje unikalne talenty, starając się jednocześnie odkryć prawdę kryjącą się za jego mocami; mocami, które mogą doprowadzić do całkowitej zagłady ludzkości.

Ogólnie rzecz biorąc, rozgrywka w Wolcen: Lords Of Mayhem na PC nie odbiega znacząco od standardów wyznaczonych przez współczesne produkcje z gatunku hack-and-slash. Świat gry obserwujemy w rzucie izometrycznym, a w trakcie eksploracji podejmujemy się licznych misji głównych i pobocznych, z których większość koncentruje się na walce z potworami i innymi przeciwnikami. W trakcie potyczek korzystamy z bogatego arsenału broni, pancerzy i magicznych mocy. Deweloperzy z SolarFall Games zaimplementowali jednak również kilka innowacyjnych rozwiązań, wnoszących powiew świeżości w sztywne schematy tego gatunku.

Jedną z takich nowości jest niezwykle rozbudowany system craftingu, który pozwala nam na tworzenie broni i ekwipunku o praktycznie dowolnych kształtach i właściwościach. Dodatkowo zebrane w trakcie naszej wędrówki surowce możemy wykorzystać do budowy własnego domu, a następnie urządzić go wedle własnego uznania. Drugą istotną nowością jest nietypowy system rozwoju postaci, nazwany przez twórców Apocalyptic Form. Całkowicie zrezygnowali oni z popularnego w RPG podziału na klasy i typowe drzewka umiejętności. Zamiast tego nasz bohater rozwija się w kierunku wyznaczonym przez nasz własny styl gry i podejmowane w trakcie zabawy decyzje. Prowadzi to do tego, że nasza postać rozwija mutacje, które mogą zaowocować np. trzecią ręką do władania inną bronią czy skrzydłami, które pozwolą na niezwykle długie skoki.

Mocną stroną Wolcen: Lords Of Mayhem na PC jest wysokiej jakości oprawa wizualna, osiągnięta dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji zaawansowanego silnika CryEngine 3, wspieranego przez technologię Quixel Megascans. Na uwagę zasługuje również sztuczna inteligencja gry, oparta na systemie Kythera. Dzięki niej nasi przeciwnicy będą płynnie dostosowywać się do zmieniającego się otoczenia i sytuacji na polu bitwy.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Wolcen: Lords of Mayhem (2020), 13.16GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.1.6.0 (04.08.2022); 8 DLC are included. 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Wolcen: Lords of Mayhem Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.1.6.0 - 1.1.6.10 (11.01.2023) & crack (by Codex), 168MB


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4570T 2.9 GHz/AMD FX-6100 3.3 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 6850
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 18 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-4770S 3.1 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060/AMD Radeon RX 570
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 18 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.