Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Empyrion Galactic Survival

Data edycji: 20-12-2021, 14:33
Powód: Updated to version 1.7.0 (16.12.2021)

Empyrion Galactic Survival
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  5 sierpień 2020
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, sandbox, kosmiczne, survival, multiplayer, indie, kooperacja, crafting, przygodowe gry akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese, Portuguese-Brazil, Dutch, Turkish, Greek, Vietnamese, Japanese, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
 • Crack:
  Codex

Empyrion: Galactic Survival na PC to kosmiczna gra survivalowa z otwartym światem, która łączy elementy wielu gatunków w jeden ogromny sandbox science-fiction. Została ona opracowana przez Eleon Game Studios, zespół deweloperów założony przez doświadczonych entuzjastów gier kosmicznych, którzy pragnęli stworzyć grę, w którą zawsze chcieli grać.

Fabuła

Akcja gry rozgrywa się w XXIV wieku, kiedy to Ziemia zmaga się z przeludnieniem, zmianami klimatycznymi i wyczerpywaniem się zasobów naturalnych, co prowadzi do niestabilności politycznej, a także licznych buntów i wojen. W tym samym czasie na Antarktydzie zostaje odkryty statek obcych zasilany nieznanym źródłem energii, a na jego pokładzie znajduje się mapa galaktyki oddalonej od Ziemi o 2,5 miliona lat świetlnych. Odkrycie to pozwoliło ludzkości na wysłanie potężnej ekspedycji kosmicznej. Gracz obejmuje dowództwo nad jednym ze statków kosmicznych biorących udział w misji, jednak w wyniku awarii statek rozbija się na niezbadanej planecie, a główny bohater, jedyny ocalały, zmuszony jest walczyć o przetrwanie.

Rozgrywka

Empyrion: Galactic Survival posiada wszystkie cechy, które powinien posiadać dobrze zrobiony sandbox science-fiction. Kluczowym aspektem rozgrywki jest jednak przetrwanie. W grze odwiedzamy różnego rodzaju planety. Na każdej z nich czyhają na nas różne niebezpieczeństwa, w tym niesprzyjające warunki pogodowe oraz różni, zazwyczaj wrodzy, kosmici. Musimy być gotowi na wszystko, upewniając się, że zawsze mamy odpowiedni zapas powietrza, jedzenia i picia. Te podstawowe zasoby możemy zdobyć na wiele sposobów, np. zabijając zwierzęta, uprawiając rośliny lub wykorzystując to, co udało nam się znaleźć. Unikalne rośliny pozwalają nam również na przygotowanie lekarstw, które są równie istotne dla przetrwania.

Generowany proceduralnie świat gry składa się z niezliczonej ilości planet i asteroid, więc po opanowaniu podstaw i opuszczeniu pierwszej planety czeka nas sporo eksploracji, zarówno w rozległej przestrzeni kosmicznej, jak i na powierzchni różnych ciał niebieskich. Dlatego też ważnym aspektem rozgrywki jest budowa. W grze możemy wznosić od podstaw wiele rodzajów obiektów, począwszy od statków kosmicznych, a skończywszy na rozbudowanych bazach gwiezdnych. Empyrion oferuje również zaawansowany system craftingu, dzięki któremu możemy tworzyć przydatne narzędzia i unikalne bronie. Dostępne planety możemy eksplorować zarówno za pomocą statków, jak i pieszo, o ile pozwolą na to warunki środowiskowe. Należy pamiętać, że walka jest nieunikniona: zarówno w kosmosie, jak i na powierzchni będziemy walczyć z wrogimi obcymi i dzikimi zwierzętami.

Technologia

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, Empyrion: Galactic Survival na PC prezentuje średni poziom jakości. Gra napędzana jest przez silnik Unity. Zgodnie ze standardami gatunku, bawić możemy się zarówno w pojedynkę, jak i ze znajomymi. Produkcja pozwala nam połączyć siły z innymi graczami i stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu w kooperacji lub wypróbować rozbudowany system PvP, który pozwala nam walczyć z innymi graczami.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Empyrion Galactic Survival (2020), 6.30GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.7.0 (16.12.2021). 
Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Empyrion Galactic Survival Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 2.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1050 / Radeon RX 550
Pamięć: 10 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Quad Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 Ti / 8 GB Radeon RX Vega 56
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 15 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.